SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senność na treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
stary ja teraz cwicze po pracy po ktorej jestem padniety, mam w cholere stresow, malo spie ale mimo wszystko cwicze. nawet jak po 12 godzin dziennie robilem to potrafilem wrocic do domu i isc na trening o 22 wiec wszystko zalezy od samozaparcia

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1921
moze zainwestuj w Carbo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
everr to widze że niezły jesteś ja po szkole dam rade ćwiczyć ale w szkole nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja czasami trenowałem od 22 dopiero

stare czasy.

ja wole wieczorem trenować, rano mi sie własnie nie chce.

ładuje sie od rana na wieczorny trening.


kwestią tego moze też być przetrenowanie lub zbyt duże obciązenia- lub brak wiary w swoje możliwości.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Ja z rana nie mam tylko siły wtedy gdy nie zjem porządnego śniadania.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
w końcu fizjologicznie rzecz biorąc najlepsza pora na rekordy to 17...18.. godzina :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 520
A co jesz na 20-30min przed treningiem? Jeśli jesteś zdrowy to powinieneś mieć kopa z np. jabłka. Podczas treningu pij Powerride - najlepiej wtedy jak jesteś senny - da Ci to zastrzyk enegii i trening będzie lżejszy. Cokolwiek z szybko wykorzystywanych węglowodanów.

+++
Lenistwo - wróg nr jeden...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 186
Przewarznie jakieś jabłko, albo jogurt, czasami jest to obiad, ajk idę na siłownię wcześniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

PRZERWA

WHEY premium