SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sen??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8438
Ostatnio pojawił się post o tym że ktoś nie potrafi zasnąć. Otóż ja też nie potrafie w nocy spać. Popytałem kumpli którzy ćwiczą regularnie na siłowniach. Niektórzy z nich też mają problemy z zasypianiem. Mój starszy brat kiedy ćwiczył (było to pare lat temu) również nie umiał zasypiać. Zastanawiam się czy to nie jest "uboczny" skutek trenowania występujący u niektórych ludzi. Może jest to uwarunkowane genetycznie - skoro mój brat miał takie same problemy co ja teraz?? Czy czuje się ktoś na siłach żeby odpowiedzieć na moje pytanie??

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
Ja ćwiczyłem w rok szkolny koło 19-20 i jest tak samo jak teraz, a ćwicze o 14. A siłke mam w piwnicy i przy takiej temperaturze to jest tam boskooooooo........Chłodno i wogóle, chyba będe tam siedział non-stop.

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
Ja czuje się na siłach aby napisać że jest to dziwne bo ja też nie umiem zasnąć i zawsze 0,5-1h przewracam się w łóżku z boku na bok. Mam to od jakiechś 5-6 miechów. Jednakże wydaje mi się iż jest to efekt zbyt intensywnego myślenia o tym co będzie jutro, o diecie, treningu i dupach. Poprostu niezasypiam bo rozkminiam różne sprawy i nie da rady szybko zasnąć.

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dział "Zdrowie"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
elwisio ma arcje,jesli myslimy o czyms intensywnie to nie mozemy zasnoc.jak kiedys myslalem o pewnej dupie i 2-3 godziny sie meczylem zeby zasnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
wydaje mi sie ze te moje problemy ze spaniem tez sa z tego ze za duzo rzeczy obmyslam wieczorem jak sie klade i dlatego nie spie,

caly czas mysle co zjesc, o jutrzejszym treningu jaki mostek zrobie itd

edit; to michail czego nie przeniosles do zdrowia? tylko tu

Zmieniony przez - miskarb w dniu 2005-07-28 15:54:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8438
No w sumie to macie chyba rację bo ja ciągle przed snem o czymś myśle. Najdziwniejszcze jest to że się kładę spać zmęczony (jestem senny) ale kilka minut później (jak już leże) jestem całkowicie "trzeźwy", rozbudzony że nie chce mi się spać.

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
mam to samo, klade sie teraz o 2-3 w nocy i spie, ale sie budze o 11-13 w dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a o której godzinie ćwiczysz??.. bo to też jest ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to mozesz mieć problemy z zaśnięciem .. licząc, ze średni trening tra 2h i 6h po treningu dopiero tętno spada do "odpowiedniego" pioziomu (i cała reszta ) to dopiero ok 2 mozna spokojnie zasnąć . Też miałem te prolemy jak trenowałem własnie o takich porach. Teraz trenuje o 10 i nie mam problemów z zasypianiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
mam tak samo, zwlaszcza jak jeszcze zrobie aeroby
cisnienie skacze, a ty nie mozesz spac
normalka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

shnosnas i DUDEK NOWYMI MODAMI

Następny temat

Pływackie MŚ

WHEY premium