SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZYJA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
Cze. mam pytanie dotyczące szyji...
Chciałbym mieć szeroką szyję z przodu po bokach i karczycho więc ogólnie jak to sie mowi nie mieć szyji niestety nie chodze na siłownie a w domu do dyspozycji mam sztnage i sztangielki ławeczke, taki swój mini kącik... może pomogłoby wyciskanie sztangi na płaskiej od szyji?? nie mam pojecia jakies sposoby napewno są więc proszę o jakieś rady.
PoZdRo

Walcz, Walcz, Walcz...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2445
wyciskanie sztangi na plaskiej od szyi?:)
z tego co napisales domyslam ze chodzi ci o rozbudowanie kapturow(czworobocznych grzbietu)-to one zapewnieja efekt "braku szyi"
jak masz sztangielki i sztange to wal szrugsy(jak nie wiesz wejdz do atlasu) sztanga lub sztangielkami, na mnie lepiej dziala sztanga.
mozesz robic np. 4 serie po 16 powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1755
ozesz jesczze polozyc sie plasko na lawce na brzuchu przywiazac ciezar do glowy i rusza z dolu do gory. ale nie wiem cyz nie skzoda ci kregoslupa. ja jade na kaptur, szyja mnie nie za bardzo ochodzi:) ( pomysl gdzie kiedys kupisz koszule :P

Walcz o swoje !!!!
1. SYSTEMATYKA to klucz do wszystkiego !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Rób sztrugsy w 3 plaszczyznach. Z przodu, z boku i z tylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
Jest dobre ćwiczenie oporowe często wykonywane przez zapaśników oraz zawodników walczących w klinczu bądź zwarciu.

Stań prosto, zapleć dłonie za głową, dotknij brodą mostka i staraj się podnieść głowę jednocześnie oporując rękami. Po jakimś czasie powinieneś wyczuć to ćwiczenie. Gorąco je polecam :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
dziekuje za odpowiedzi ale czy szrugsy wplywaja na miesnie szyji od strony klatki piersiowej ? okolice jabłka adama no troszke pod

Walcz, Walcz, Walcz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
Mógłby mi ktos wytłumaczyc jak to jest to w 3 płaszczyznach ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2526
power15 :

przed soba ze sztangą, za sobą (za plecami) sztangą, z rękami po bokach (sztangielki)

Zdrówko

"-Co robisz w sylwestra?"
"-Klatę i biceps."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o propozycje

Następny temat

Pytanie-Szeroka klata

Wiecej