SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kark- szyja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1076
Siemano ludzie mam problem. A mianowicie mam długa i smukłą szyję. Zastanawiam się jak ja wzmocnić i zmasować. Nie po to żeby być wielkim karkiem typu ABS ale żeby nie mieć az tak chudego gnyka :P Aktualnie po seryjkach na kaptury robie sobie ćwiczenia izometryczne na szyje. Co dodać? Wiekszy kark to moje marzenie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
Cwiczenia z obciazeniem raczej nie sa polecane na szyję, to bardzo wrażliwa grupa mięśni. Robiłbym skłony głowy w przód, w tył i na boki z oporem ręki.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 12 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29742




Mosty zapaśnicze, szrugsy, podciąganie sztangi wzdłuż tulowia.

Zmieniony przez - harpagan89 w dniu 2010-02-17 14:36:46

Rodzi się moc! Czuję jak rodzi się wola istnienia pod pojęciem człowiek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Zostań przy izometrycznych. Na tył karku możesz leżąc na ławce na brzuchu, próbować "wcisnąć" głowę w ławkę. Na przednie możesz leżeć na ławce na plecach z głową wystającą poza ławkę. I po prostu ją tak trzymać.Na boki podobnie, chociaż to w zasadzie te same mięśnie które zginają głowę w przód więc może wystarczy. Ogólnie nie jest trudno zbudować masywny kark, te mięśnie dosyć dobrze reagują na trening.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa - plan do sprawdzenia

Następny temat

grube nogi!!

WHEY premium