SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STOP KREATYNIE!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
mam znajomego, należy do typu który zanim zaczyna ćwiczyć już planuje cykl kreatynowy...

coś tam wcześniej machał, ale to raczej była bardziej zabawa

i tak się właśnie stało po uwaga 3 tygodniach już wcina mono treca, mówił mi że jak skonczy potem chce kupić cell pumpa z mono, a potem jeszcze przed wakacjami nitro2
szkoda mi go

jak myślicie, duzo mu dadzą te cykle?

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 399 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6133
Zalezy jak lezy :) na kazdego działa inaczej !!
ale moim zdaniem nie ...

MIKI ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
podbijam, może ktos jeszcze przeczyta.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ci co powinni i tak nie przeczytaja i beda posty zakładać/ew/do mnie na privie podbijać ale ja nawet lubie bo jest łach

ps
lepiej juz jak krede biora a nie saa, chociaż różne sa przypadki, cykle z brązera etcpotrzeba matką wynalazku a impossible is notching
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
no pisałem..wstyd że tyle literówek zrobiłem..
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
czemu ten Twój art nie jest podwieszony??

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
a nie wiem, i tak ludzie zrobia po swojemu.
a ja nie mam monopolu na jedynie słuszne rozwiazania wiec..
ponadto mzoe go przeoczyliśmy..
zapytaj Banana to On zbierał arty
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Właśnie kupiłem kreatyne ale po tym artykule poczekam jeszcze 5 miechów.Sog jak wejdzie pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 610 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14122
Troche sie nie zgadzam z autorem tematu.

Wg mnie po 3,4 miesiacach regularnych cwiczen spokojnie mozna siegnac po kreatyne. Trzeba pamietac, ze dla jakiegos mlodego typka ladne, widoczne efekty po kreatynie moga zmobilizowac go do dalszych cwiczen, sensownej diety, czy nieuzywania saa. Oczywiscie moze byc na odwrot, typek sie napali i chcac coraz wiecej miecha siegnie po saa. Sa rozni ludzie... ale wynoszenie kreatyny na wyzyny profesjonalnego bodybuildingu jest dla mnie co najmniej dziwaczne, to tak jakby ambitne filmy mogly ogladac tylko osoby z tytulem magistra.

Spritner.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Jeżeli młody koleś wdrążający się w ten sport nie pozna kogoś mądrego, nie będzie z nim rozmawiał to lada dzień wbije.
Ze mną było by pewnie tak samo, sprawy potoczyły się inaczej na szczęście i chwała Bogu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białka vitalmax

Następny temat

HMB pomozcie mi wybrac ktore :D Prosze !

WHEY premium