SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SSPAMERNIA nr 2 OGIEŃ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128873

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
a żebyś wiedział że będzie to jest nieuniknione. Jeszcze jak ruskie chca sobie zrobić defiladę to możne sie powtórzyć 11.
Ale przy 11 jak ktoś szedł z swastyką to co sie pedalki oburzały, że jak tak można że hitler wymordował tyle ludzi ale na flagę zsrr biją brawo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dla mnie zarówno odpały w stronę skrajnego lewactwa,jak i skrajnej prawicy są do siebie tak podobni z zachowania,że powinni sobie dać buzi,a nie z sobą walczyć.No i każda ze stron uważa,że ma absolutną rację

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja jestem bardziej na prawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Bardziej na prawo to chyba my wszyscy tu jesteśmy. j**ać komunę. Ale nazistów też.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
a ksenofobie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Zależy jak rozumianą. Jako nienawiść do obcych to owszem. Ale ogólnie jestem za nacjonalizmem jako ideologią miłości - do swojej kultury, kraju, tradycji i historii.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja też bardziej na prawo,ale nie popieram argumentów skrajnej prawicy w stylu "trzeba im wpie.r.do.lić",żeby wiedzieli.kto ma rację

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No tym co tak narozrabiali to by się należało. Ale na bieżąco, po wszystkim to już nie, tylko zamknąć ich.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
chłopaki chca walczyć
widziałem na sadolu fajna ustawkę w rosji. akcja toczy sie w lesie cisza spokój i nap*****lanie. Najlepsze w jednej z drużyn była babka ale jak zadziorna.
Ale takie coś mi sie podoba nie mieszają do tego policji nie blokują miasta, jednym słowem kultura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja się dziwię,że u nas Policja karze za ustawki i szuka biorących w nich udział.Jak ktoś chce to niech się tłucze po lasach między sobą,niech się mendy same wykańczają.Lepsze to,niż mają lać niewinnych ludzi,lub między ludźmi w miastach się bić,gdzie strach by było iść obok.Tylko bym nie chciał,żeby takie zj.eb.ane towarzystwo leczyło się na koszt państwa,czyli koszt wszystkich podatników po ranach odniesionych w ustawkach.Chcą,niech się tłuką,wykańczają,ale na swój koszt.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie skutki trenowania MT, zawody itp

Następny temat

Trudny wybór.

WHEY premium