SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SSPAMERNIA nr 2 OGIEŃ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 127927

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Jak porównasz daj znać :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
na pewno sie pochwale wynikami

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Walnij od razu zdjęcia.
Kumple ostatnio strzelali do wkładek balistycznych :)
I je rozpruwali :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Na wakacyjną nudę. Osobiście zapraszam na str. 7\

http://www.apeiron-wydawnictwo.pl/zp8/zp8.pdf 

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja na razie na stronę 51 wskoczyłem, siódmą potem też sprawdzę.

Przeczytałem to, poj**ane te lewaki, jak zwykle

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2013-07-27 21:50:14

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a ja nie bo ten link wymaga adobe readera 8 lub 9 a że nie działam teraz na swoim kompie to sobie daruje instalowanie czegokolwiek

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Kondi interesuje Cię terroryzm lewacki to zapraszam na str. 32
Artykuł zatytułowany: Czy czeka nas renesans terroryzmu lewackie

http://www.apeiron-wydawnictwo.pl/ZP3-4.pdf

Natomiast tych co interesują się bardziej ochroną osób zapraszam do str. 51 i art. zatytułowanego: Systemy zabezpieczenia technicznego w ochronie osób.

Zmieniony przez - IKSROJAP w dniu 2013-07-27 22:27:38

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
baader meinhof niema już.stasi już niema bo ich fanansowała więc zamachów terrorystycznych nie bedzie.jest teraz antifa sponsorowana przez media oraz takich jednych.a co antifa może.najwyzej ze sprzętem wyskoczyć na staruszka idacego z flaga albo w 10 doj**ac jakiegos łysego.no ale wiadomo to srodowisko ma nie równo pod kopuła.ćpają.chleją mieszkaja na melinach.to moze jakis świr ideologiczny za działke by mógl sie wysadzic

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Pikaczumba popatrz sobie na zamachy w Grecji, Austrii, ... i zobacz kto dokazuje. Lewactwo.

W styczniu 2010 r. we Włoszech zostało aresztowanych dwóch przedstawicieli progenitury nowolewicowego terroryzmu. Byli to 39 - letni Manolo Morlacchi, syn współzałożyciela Czerwonych Brygad oraz 34- letni Costantino Virgilio, uktórego znaleziono pliki określone jako „komputerowy podręcznik dla rewolucjonistów”. Do nowolewicowych organizacji terrorystycznych należą również Frakcja Czerwonej Armii, która wprawdzie w 1998 r. ogłosiła oficjalnie samorozwiązanie, jednakże pojawiają się nowe fakty.
Po więcej odsyłam do artykułu - strony 37 - 38.

Zmieniony przez - IKSROJAP w dniu 2013-07-27 22:53:47

Zmieniony przez - IKSROJAP w dniu 2013-07-27 22:54:31

Zmieniony przez - IKSROJAP w dniu 2013-07-27 22:55:05

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
.



wiem ze lewactwo jest zagrozeniem dosyć duzym.ale samo lewactwo bez wyraźnego sponsora badz głowy która rozkazuje jest niczym.poprostu sa zdolni do uciekania kanałami.filmik przedstawia byłego zołnierza szwedzkiego albo norweskiego.nie pamietam.sytuacja w metrze.jedzie sobie koles.nagle wpada tłum który by go zaj**ał gdyby sie nie bronił.ale siee bronił i dostal wyrok bo któregos z nich zaj**ałalbo okaleczył.


przykałady z trójmiasta.kiedys za górami za lasami gdzie gomułka jeszcze był w rzadzie a wałesa latał zasmarkany po stoczni.narodziła sie antifa trójmiejska.trwało to pare dni i przestala istniec.bo było to zbiorowisko przecpanych małolatów.potem była reaktywacja.dostał koles kopa w dupe az w locie przeprosił.potem niby było jakies forum lewicowe ale chyba zdchło.

przykład z gdyni.wracam ja sobie kolejką.wysiadam na stacji.patrze...o k***a bedzie grubo.masa lewactwa.punków z irolami i reszta wykolejeńców.i co?skończyło sie tylko na moich groźnych spojrzeniach.a dlaczego?bo jest to nie zgrana masa.gdyby był tam jakis figofago król smietnika to pewnie bym został przekopany.albo podziurawiony jak sito bo znajac tych wykolejeńców kazdy ma jakis sprzet.


czyli szybkie porównanie.nie zgrana masa.zero problemów.zgrana masa typu zaproszenie antiffy niemieckiej na 11 listopada w 2011 imjest problem.


zagrozenia terrorystycznego unas raczej nie widze z tego wzgledu ze nasze lewactwo jest inne niz w niemczech itd.jedyne zamachy jakie by były to widze raczej na jakieś patriotyczne zeebrania.niz ataki na rzad.zreszta były by to ataki typu gaz kamieeń i nic wiecej.

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-07-27 23:08:51

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie skutki trenowania MT, zawody itp

Następny temat

Trudny wybór.

WHEY premium