SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SSPAMERNIA nr 2 OGIEŃ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128827

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
a ja poruszę kwestię administracyjną
Skoro jest dział "Baza klubów Sztuk Walki" to nie lepiej żeby poszczególne sekcje tam sie reklamowały. Bo jeśli ktoś szuka czegoś w swoim mieście to tam ma wszyto. A tak powstaje tutaj xx nowych tematów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
sęk w tym że patrząc po postach tych co muszą się nauczyc bić bo coś tam,wszyscy zakłądają ematu tu,w nadziei że znajdą jakiś klub w ich mieście(tzn że ktoś za nich znajdzie).
Całe szczęście nie ma tego dużo ale bywa,wieć czasem coś przerzuce a czasem zostawie jak już się zdąży dyskusja rozwinąć.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Generalnie u nas w dziale mało postów jest z reklamami sekcji,dlatego ja przestałem na nie reagować,kiedyś reklam było dużo więcej i wtedy za każdym razem przerzucałem je do Bazy Klubów.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
No Panowie, u mnie w pracy wczoraj była gorliwa dyskusja pt: kto by wygrał solówkę na dzielnicy, kickboxer czy komandos GROMu Słucham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
komandos jest wyskolony w typowym combacie(i nie tylko) czyli "pokonany przeciwnyk nie zajdzie Cię od tyłu"
A w walce różnie moze sie zdarzyć ale do Gromu byle kogo nie biorą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Głupie filozoficzne pytanie. Każdy żołnierz jest inny. Jeden ćwiczy więcej walkę wręcz drugi mniej.
Walczy człowiek a nie styl.
Zapytaj kolegów kto pomaluje lepiej pokój, pan mietek spod monopolowego, czy albert po szkole zawodowe specjalność malarz. Tyle zmiennych że nie ma po co się zastanawiać...
Podobnie z tym pytaniem kto wygra. Bzdurne pytanie ludzi którzy nic o walce się nie wiedzą.

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się z Puchatkiem, pytanie głupie. Jeden cios/kopnięcie/kombinacja może zakończyć walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
TeoMaster, wygrałby ten który pierwszy zastosowałby udaną kończącą technikę

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja uważam,że starcie by wygrał pan z GromuPo co miałby się szarpać,jakby mógł łupnąć z krótkiej raz w czoło i dwa w klatę

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
a znacie to


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie skutki trenowania MT, zawody itp

Następny temat

Trudny wybór.

WHEY premium