SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SSPAMERNIA nr 2 OGIEŃ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 127933

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Czasem właśnie tak jest,że laski mają jakąś dziwną budowę.Kiedyś się też spotkałem z tym,że góra u laski była ok,a dolna połowa jak u słoniątka Nie wiem od czego to zależy,ale nie dziwę się,że niektóre wolą robić zdjęcia do połowy

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
chociaż dzisiaj na mieście widziałem 4 anorektyczki i powiem tak, dziewczyna musi byc zdrowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Za anoreksją też nie jestem.Lubię ładnie zaokrąglone panie...W odpowiednich miejscach oczywiście

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
W sumie ostatnio trochę czytam dział MMA/K1, troszkę piszę, i tak porównałem spam ich i ten, to u nich tematyka mocno sportowa, u nas to głównie o dupach i polityce

rm, ta laska w takim stylu?


Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2012-05-24 16:35:36

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
podobnie, tylko 3 zdjęcia twarzy robia zaj**iste wrażenie a 4 trochu sprowadza na ziemie. Ale takiej tragedii nie ma.

Wiesz o czym świadczy różnica w spamach? o tym że tam goscie nie mają zycia, sa zapatrzeni tylko w treningach. I jeśli gadaja tylko o sobie i swoich problemach, to wiedz ze coś sie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Wiesz co ja jeszcze o tym sądzę? MMA może być dla kogoś prawdziwą pasją, można być tym niesamowicie zajaranym i jednocześnie być normalnym człowiekiem. A dział C/S - jak dla kogoś całym życiem jest ulica to

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ale sie spoźniłem bya aukcja spalacza z efka 110tabsów za 55zł (120tab kosztuja 130) zamiast kupowac od razu rano sprawdzam aukcje i nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja sie chyba będę musiał rozejrzeć za jakimś dobrym "pobudzaczem" do treningu bo juz nic na mnie nie działa...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
A nie lepiej samą efke? :)
Co do spamu, ile można gadać o treningu...tu sa ludzie którzy wola pokazać swoje na macie, a nie o tym gadać :) Mata i wsoilne spotkanie to jest to :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
efke u nas nie kupisz (kanada)
można bawić sie też w apteczną ale drogo wychodzi i ąłdne dawki trzeba brac
można posadzić chińskie zioło, wiem jakie


a teraz kupie sobie geranine, moze coś spali
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie skutki trenowania MT, zawody itp

Następny temat

Trudny wybór.

WHEY premium