SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SSPAMERNIA nr 2 OGIEŃ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 127770

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja jestem tak naturalny w kontaktach,że panie uciekają

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
tu nie chodzi o to zeby zachowywać sie nienaturalnie. Tylko przyswoić sobie pewne zachowania. Niby gadasz normalnie a co jakiś czas ładujesz jej cos z NLS i najlepiej przestawić sobie myślenie to wychodzi to naturalnie. znam kolegów którzy sa tacy w stosunku do każdego i praktykują to NLP na mnie. Tylko że ja sie na tym znam to mnie to tylko wk***ia i sa dla mnie lalusiami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie lubię manipulowania ludźmi i nie lubię,gdy ktoś próbuje mną manipulować,to nie jest dobre według mnie,jeśli wykorzystujemy wiedzę o manipulacji,obojętnie pod jaką nazwą się ona kryje,po to żeby coś zyskać od drugiej osoby.Pisałem pracę licencjacką na temat manipulacji i strona etyczna działania wobec innych ma dla mnie znaczenie.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ciepło jest słoneczko swieci a tyle ładnych kobitek jest bezemnie na plażymi kobitki po lepszym zapoznaniu zawsze spiewają to samo ze na poczatku sie mnie bały bo takie twarzowe mam nie opłacone i ze taki duzy i wogóle ale jestem fajnym gosciem i interesującym i wogóle ze muszą mnie poznać bliżej

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wygląd myli Zresztą mam podobnie.Poza tym jak ktoś mnie nie zna,to w pierwszym kontakcie może mnie źle odebrać,bo mało się odzywam,raczej patrzę i słucham,a potem mnie biorą za zimnego drania

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
wszystko mozna z umiare, To Ty masz byś łowcą a nei zwierzyną. To sie przydaje na pierwszym etapie znajomości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tak samo mampo prostu lubie słuchac ludzi(czasem jak sie babka rozgada to najlepiej by było nauszniki nałożyć.ale z kamienna twarzą siedze i słucham.potem babka sobie wkreca " on mnie rozumie " )

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
słuchac sluchać a potem wykorzystać to

a wiesz Słaby w razie czego to





Zmieniony przez - rm_125 w dniu 2012-05-22 18:56:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
ja pierdziele jakiś gigant odświeżył temat który był chyba początkiem istnienia tego działu...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
chociaż jest ruch

ale sie rozczarowałem, gadam z laska fajen zdjecia prawie sie zakochałem dodała zdjecie w "całości" to kawał baby, za jakie grzechy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie skutki trenowania MT, zawody itp

Następny temat

Trudny wybór.

WHEY premium