SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SSPAMERNIA nr 2 OGIEŃ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128015

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
o dobry pomysł bo to juz czas

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
spadaj, ostało mi się tylko 2 tabsy sudafa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
stwierdzam dobrą efkę bo lepiej sie oddycha

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Olsztynianka nr dwa wstawiona przez nowego kolegę (wkupne było? ) mi się podoba.Lubię czarnulki,zresztą już zbieram drobne na wycieczkę do Wenezueli albo innego latynoskiego kraju dobra

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
w Wenezueli planuje dobra moda, laska jak ma 13 lat to wie co chce sobie operować i rodzice od poczatku zbierają na operacje plastyczbą, czy to robią większe usta albo cyce, dobre to i to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja będę szukał naturalnej z certyfikatem,ze sobie cycków i dupy nie doprawiała,bo jeszcze jakiś zoperowany trans może się trafić

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Właśnie z tego co czytałem w moich madrych poradnikach to te latynoski są najmniej zepsutymi kobietami. Nie maja wpajanego jak te nasze że trzeba marudzić, zwlekać itd. Jak jest to ochota to sie ruchają bez owijania w bawelne. A przy takim klimacie ochota jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Czyli,pierwsze co robię jak będzie odpowiednia ilość gotówki,to wylot

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
masakra przeszukałem zapomniane pliki na komputerze. Ile ja mam materaiłów o NLP,NLS, książki, poradniki o kotwieczeniu emocji. Jakies kursy manipulacji w postaci audiobookow. Pasuje to powtórzyć. I zostac Panem Zła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4958
Myślałem, że o kotwiczeniu czegoś innego
A tak o tych kursach uwodzenia itp. , to wiadomo, że samo czytanie nic nie da. Potrzeba dużo praktyki. Najlepiej być sobą, nie udawać kogoś kim się nie jest. Wszystko musi być naturalne. Przynajmniej ja tak uważam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie skutki trenowania MT, zawody itp

Następny temat

Trudny wybór.

WHEY premium