SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SSPAMERNIA nr 2 OGIEŃ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 127698

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dzisiaj fajna alibabke widziałem.zastanawiam sie ile krów mahomet by chciał za porwanie takiej dla mnie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
bybije Ci ją z głowy, bierz sie za słowianki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
słowianki to podstawa.w końcu trzeba przedłużać istnienie naszej białej rasy,14/88!!!czyli antifa holigans i hip hop



ale ta alibabka była taka fajna.rzadkość jak ładne angielki i anglicy z ukończonymi podstawówkami

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-05-14 19:28:04

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
no piłkarze nie mogą mieć na koszulkach 88 kurde powinni wykreślić z kalendarza nasz rocznik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
i 88 minute meczu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
powiedziałem sobie dosyć wyśmiewania kobiet tak jak kiedyśale kiedyś to było coś 2 akcje w ciagu 5 min,szedłem z ziomkiem i przed nam kreciła tyłkiem taka fajna pani z mp3 na uszach.to sie zaczęły głupie teksty"ty podleciec do niej i z karata jej zaj**ac od dołu,albo podlatujesz klepiesz ja w tyłek i biegniesz dalej jak gdyby nigdy nic i takie tam )a ze byłem po treningu i po obfitym jedzonku to wsteczny zaczął mi sie włanczać.i wydawałem z siebie odgłosy rzyganka.typiata nagle stanęła jak wryta w ziemie i ja minęliśmy jak gdyby nigdy nic z powykrzywianymi ryjami od smiechu.chwile beret gadamy na temat wydarzenia.i nagle podchodzi do mnie taka fajna blondyneczka rózowe okularki i takie tam.załadowana siatami z galeri i wali tekstem"czesc zostaniesz moim tragarzem" juz chciałem powiedziec tak.alee mh...niestety nie ona na to zrezygnowana ah to szkodaodeszła kawałek i mówie do kumpla"ty zaj**ista dupa do była..."a kumpel na to"pewnie jakas k***a " typiara az sie zgarbiła z oddali jak to usłyszała


ale nie juz takich akcji nie bedzie trzeba celibat odrabiac

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-05-14 19:50:53

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Ty to masz akcje a jak szedłeś za tą dupą to mine miałeś pewnie taką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no i sie sliniłem i kulałem na jedna rękę

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
tez mam takie odruchy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie skutki trenowania MT, zawody itp

Następny temat

Trudny wybór.

WHEY premium