SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPORTY EKSTREMALNE A KOŚCIÓŁ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Mamy oczytanego filozofa w temacie, sog za odwagę i żarliwość, hehe.

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 550
A-LEX - odbijam.
Jeżeli chodzi o kościół i jego nastawienie do różnego rodzaju ekstremalnych rzeczy - czytaj zabijania (dosłownie) to mam link do takiej stronki ze zdjęciami i filmami z II wojny światowej - nie wiem tylko czy tu wkleić - może to być dla wielu szok nie do zniesienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Można zginąć w dowolny sposób, zawsze i wszędzie, ale uprawianie sportów ekstremalnych to (przynajmniej według kościoła) bezmyślne narażanie życia. A czy wszystkim rządzi przypadek? Tak, jeśli założymy, że wolna wola to bajka

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 550
90packer - tu chodzi raczej o to że nie ma przeznaczenia z góry określonego dla człowieka. A jeżeli zginie to jest konsekwencja jego własnej decyzji (podjętej np. pochopnie w niewłaściwym czasie - za wczesne, lub za późne przejście przez ulicę itp.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9117
http://salwowski.msza.net/pub/czy-adamek-jest-ekskomunikowany.html 

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Może temat trzeba przenieść do inso Psychologia, filozofia, religie jak znalazł.
To już jest skrajność. Średniowieczny fanatyzm.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1823
o ****a dobre :)
legia1992 jak na tace rzucisz to Kościół na wszystko ci pozwoli i nie będzie się w******lał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 293
Kościół nic nie ma do tego kto jaki sport uprawia. Wogóle dziwne pytanie :/

Nie obawiam się kogoś, kto trenuje 10000 kopnięć, ale tego, który 10000 razy trenował jedno

Istotą walki jest sztuka poruszania się.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 595
WIEM!
Dajmy ,że sztuki walki wschodnie są sportami ekstremalnymi. Są wschodnie ,a co za tym idzie odsyłam na youtube do ks. Natanka - "Okultyzm duży i mały". Dawno to już widziałem jak nie było takie popularne ale nie wierzyłem ,że takie pajace są jeszcze :)

Nie ma ludzi twardych, są tylko źle trafieni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg zaliczeniowy na 2,5 km

Następny temat

Bieganie i silownia w jeden dzien????

WHEY premium