SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPORTY EKSTREMALNE A KOŚCIÓŁ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Foreman sam jest kaznodzieją i nie sądzę żeby widział jakiś problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Oto loto...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
90packer-jak to nie ? dojdziesz do obciążeń Żubra czy innego Mendelsona i to już full ekstrema dla totalnych poyebów xD

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
No trójbój w takim wydaniu, to już sport ekstremalny

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Dziwne ze jakos ich własny narodowy sport najbardziej extremalny z extremalnych pt. pedofilia im nie przeszkadza... Albo jeszcze jeden który tak bardzo lubią, czyli "brat brata w dvpke charata"...
Wiem, ze każde generalizowanie jest krzywdzące, ale niestety wielu z tej instytucji mnie bardzo drażni. Pier.olona hipokryzja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
oj tam eliasz ;) szkoda nerwów na nich ;)
mnie zawsze rozwala temat nie jedzenia mięsa w piątki,z jednoczesnym przyzwoleniem na rybkę <buhahaha>

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Martwe zwierzeta nie maja uczuc wiec nie widze przeciwwskazan do ich konsumpcji

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Jest WIELKI PIĄTEK!!! Więc po kotleciku i po sogu dla każdego kto wykazał choć odrobinę zdrowego rozsądku

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
A co ma do chol..ry piernik do wiatraka!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg zaliczeniowy na 2,5 km

Następny temat

Bieganie i silownia w jeden dzien????

WHEY premium