SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS DZIAŁU SPORTY ZIMOWE

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Chcieli byśmy powitać was w pierwszym oficjalnym konkursie działu „Sporty Zimowe"
Konkurs jest otwarty dla wszystkich (modów/boldów/userów [również tych z „SZ"]) dlatego zachęcamy do wzięcia w nim udziału Zadaniem konkursowym będzie napisanie wyczerpującej pracy na jeden z niżej podanych tematów
Tematy prac konkursowych (do wyboru jeden):
1) GOPR i TOPR
- historia, pomoc
- działalność, podział
- jak można stać się ratownikiem
- bezpieczeństwo na stokach
2)Przewodnik po Polskich górach
- opis najciekawszych kurortów narciarskich,
-warunki na stokach,
-ceny za karnety, noclegi i wyżywienie.
3)Kompleksowa obsługa sprzętu narciarskiego
-konserwacja na czas „sezonu ogórkowego"
-przygotowanie do sezonu
-bieżący serwis
-najczęstsze uszkodzenia i ich naprawa

REGULAMIN KONKURSU
1)Konkurs jest otwarty dla wszystkich forumowiczów którzy chcą propagować sporty zimowe
2)konkurs trwa do 15.02.2008 (wyniki ok. 20.02.2008) prace należy wysyłać na adres [email protected]
3)Najchętniej widzieli byśmy prace wykonane w programie "Word"
4)Praca taka musi wyczerpać maxymalnie temat który został poruszony (tj.1,2,bądź 3)
Muszą być w niej poruszone wszystkie zagadnienia które zawiera temat oraz wszystko inne co jeszcze wam przyjdzie na myśl - mile widziane fotki,filmiki (wiadomo im ciekawiej przedstawicie zagadnienie w waszej pracy tym będzie ona lepsza)
5)Każdy uczestnik ma prawo do wykonania i oddania jednej pracy.
6)Nagrodami w konkursie będą:
Pierwsze miejsce-250zł na zakupy w sklepiku SFD
Drugie miejsce-150zł na zakupy w sklepiku SFD
Trzecie miejsce-100zł na zakupy w sklepiku SFD

https://sklep.sfd.pl
7)Oceny prac dokonają moderatorzy i doradcy pod przewodnictwem mojej skromnej osoby.
8)Oddanie pracy do konkursu oznacza zrzeknięcie się praw do niej na rzecz SFD oraz akceptację wszystkich punktów regulaminu.
9)Wszelkie próby plagiatu pracy lub nawet kopiowanie fragmentów cudzych opracowań które zostaną wykryte zostaną ogłoszone publicznie a ich autor zainkasuje BANA!
10)Do każdej pracy musi być dołączony spis źródeł z jakich korzystał autor przy pisaniu pracy.
11)Wybrane prace zostaną zamieszczone na SFD
12)Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatorów (tj administracji SFD)
13)Zwycięzka prace zostaną wybrane i ogłoszone przez moderatorów w terminie do ok. 20.02.2008 (termin ten nie jest wiążący)
Decyzja może zostać zmieniona w przypadku łamania przez zwycięzcę regulaminu forum lub regulaminu konkursu.

Wszystkie pytania oraz chęć przystąpienia do konkursu prosimy zgłaszać W TYM POŚCIE!

Zachęcamy wszystkich do pracy i życzymy powodzenia!






Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2008-01-13 22:13:12

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
5)Każdy uczestnik ma prawo do wykonania i oddania jednej pracy.


czyli tylko mogę napìsac na 1 z 3 powyżej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Zgadza sie

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
zycze powodzenia
ja nie biore udzialu, bo wg mnie poprostu nie wypada nam

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3014
Termin w jakim odbywa się konkurs jest dla studentów beznadziejny bo nie wiem jak inni, ale ja np. mam sesję i do napisania prac zaliczeniowych kilka.
Także powodzenia tym którzy wezmą udział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
chyba coś ci sie pomerdały te terminy-zobacz dokładnie

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3014
Haha..
Mam moc sprawczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4014
jak masz w temacie GOPR/TOPR to mam wybrac sobie GOPR czy TOPR czy o obu mam napisać?
...
Napisał(a)
Usunięty przez renegat44 za pkt 5 regulaminu
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Usunięty przez renegat44 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciąganie na drążku

Następny temat

Proszę o porady :) freestyle na nartach xD

WHEY premium