SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM 18 nie ma co czekać , gdy trzeba spamować !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162407

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Spadam jesc yo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
no wlasnie - by czegos nie pozmieniali
jak wroce z urlopu zaopatrze sie na caly okres budowy masy, najwyzej odsprzedam jak cos bedzie nie tak ;) np. bedzie slablo jego dzialanie, a brac bede na pewno nie czesciej niz 2 x w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
a ja dzis pierwszy raz skałki odwiedziłem czyli tam gdzie pitt kradnie kobietom torebki

potem moze wrzuce jakąś niespodzianke ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
SIema. Tomq nie wiem o co mi chodzilo... sobota byla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Nie mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
****ać bo jak w operze powiększam to pikseloza sie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak bylo vito na skalkach?
dobre dupeczki?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Wojtek-spoko rozumiem

Banan-ja tez wlasnie robie zapasy, zyby pozniej sie smiac z tych co kupia zmienionego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Panowie od dzisiaj smiejcie sie z samych siebie przy kobietach

Jak podaje serwis dailymail.co.uk, kobiety od zawsze lubiły towarzystwo mężczyzn, którzy potrafili śmiać się z samych siebie.
dalej »


Teraz jednak badania wykazały, że to także najłatwiejszy sposób, by zaciągnąć kobietę do łóżka. W przeszłość odchodzą róże i czekoladki. Męski sukces zależy głównie od poczucia humoru i dystansu do samego siebie.

Antropolog Gil Greengross powiedział: "Wielokrotnie badania wykazywały, że poczucie humoru jest seksualnie atrakcyjne, w szczególności dla kobiet, ale my odkryliśmy, że najbardziej atrakcyjne są żarty z samego siebie".

Wyniki badań zostaną opublikowane w "Magazynie Psychologii Ewolucyjnej".

o2.pl

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP CREAFUSION MASSACRA +??

Następny temat

animal

WHEY premium