SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA JEST MASY NIE MA POMOCY .

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1319

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Szczupły , fat 8%,

Waga / wzrost

61/176

Staż treningowy

6mies

Cel cyklu

Przybrać na masie

Stosowane już wcześniej suplementy

Jumbo, Assaul, Bcaa

Przewidziane finanse na cykl

500zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 86
Witam, potrzebuje pomocy mam diete ulozona a niestety nie moge nabrac masy szybka przemiana materii, nie biegam ani nic z tych rzeczy odzywki jakie bralem w tym miesiacu , to jumbo proffesiona, przedtr. assault ufc, i bcaa Super natural nic wiecej, chcialbym tez porady jakie odzywki wziac zeby przybrac na masie, do wydania jakos 500zl . tkanka tluszczowa u mnie to 8%, wiek 21 lat . pomozcie . dieta ponizej:
Jumbo Miarka
Posiłek 1-płatki owsiane 50gram + 300ml mleka
Posiłek 2- serek wiejski 200gram +50gram pieczywa ciemnego
Posiłek 3- pierś kurczaka + ryż 100gram +jakieś warzywko
Jumbo Miarka
Posiłek 4- 150gram ryżu/makaronu +piersi kurczaka z sosem
Posiłek 5- Twaróg 200gram +30ml śmietany +1 kromka ciemnego pieczywa
Jumbo Miarka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
a tłuszcz gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 86
to doradz cos ; ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
jak chcesz mogę przenieść do odżywiania
tylko musisz jeszcze obliczyć swoje zapotrzebowanie i podać rozkład b/w/t
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 86
nie no teraz tego nie oblicze , najwyzej jutro , a co z odzywkami porada jakas gdzie pytac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
Dieta marna. Wywal mleko, śmietane, dodaj jajka, ryby, warzywa, orzechy, oliwe i jakoś to sensownie ułóż Masy nie ma, bo nie ma diety. Kup witaminy, bcaa, kreatyne, cos przedtreningowego i zrób cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
przecież już ładujesz proch i to zdecydowanie za dużo
narazie kombinuj z dietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
Suplementy to nie cudowny środek, Cud to dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 86
juz za 3-4 dni koncza mi sie odzywy wiec chce cos kupic , jakis gainer , kreatyna, przedtr. i bcaa jakies , dalbys patryk172 jakis przyklad witamin bo tego nie bralem tego wiec nie mam pojecia :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 86
juz sie biore do roboty ukladam jakas diete i dam tu do oceny :) ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
diete daj do działu odżywianie. witaminy możesz zakupić OLIMP'a Vita-Min Multiple Sport 60kaps. Gainera nie kupuj, lepiej dobre białko. Imo powinieneś troche odpocząć od supli. Zrobisz jak zechcesz, ja tylko sugeruje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gera + yoha + ??? / omega

Następny temat

Alpha Male Bcaa Xtra - brał ktoś?

WHEY premium