SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czego nie ma żadnych przyrostów?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2533
Witam, chciałbym sie dowiedzieć kiedy i wjakim tygodniu mogą być widoczne przyrosty po kreatynie, ponieważ juz stosuje tydzien i nic nie poszlo a koledze juz po niecalym tygodniu poszlo. Ta kretyne stosuje w DT rano na czo przed sniadaniem i potem po teningu, DNT rano na czo przed snaidaniem

Dąż do takiego wyglądu o jakim marzyłeś, a nie do takiego który ci narzucono

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
zalezy od czlowieka i jego wrazliwosci na kreatyne.
ja mam najlepsze fekekty pod koniec cyklu.
drugi ma na poczatku a pod koniec slabiej.

bierzesz tydzien, czyli tyle co nic, nie sugeruj sie kolegami, kazdy jest inny.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
od kreatyny samo nie rosnie cwicz jedz dobrze i poswiec noc na sen:) pozatym w tym sporcie cierpliwosc to cecha bez ktorej nic sie nie da osiagnac

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 356 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16501
Zależy ale przeważnie tak koło 4 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
ja też zdecydowanie końcówka cyklu

no i zeleży czego oczekujesz, bo jak chcesz 5cm w łapie w tydzień to nigdy się nie doczekasz...

jeżeli dieta jest dopięta, to będzie dobrze, tylko cierpliwości ..:>

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-11-13 12:46:35

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
W ostatecznosci mozesz nawet nie poczuc roznicy czy jestes na cyklu czy nie Tak troche pesymistyczniej. Tydzien to jeszcze nic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - cykle

Następny temat

Moge tak to brac ? PLINE

WHEY premium