SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słaby, dla nas i tak jesteś zajefajny:) Spam C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140463

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Mi koleżanki radziły żebym to odmoczył, ale na chvj taka robota, będę moczył pół dnia, zrobię 1-2 serie podciągania i będzie znów to samo

Jakoś będę musiał przeżyć

Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
1.Od jutra nie pije

ja w ogóle bardzo mało pije


2.Od jutra się uczę

jw

3.Dziękuje nie jestem głodny

nie jem jakoś wybitnie dużo

a co do odcisków.
Z czasem stwardnieje skóra w miejscach gdzie masz odciski i juz tak często nie bądą Ci się rozwalać(no chyba ze będziesz wchodził na duże ciężary).
Ja jak mam problem z nimi to używam gąbek.
Natomiast nie mam problemów z odciskami jesli idzie o podciąganie na drażku(mimo iż lubie to ćwiczenie i wykonuje je regularnie)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8874
Żeleś i inne ludzie co się podciągają na drążku - co zrobić z odciskami na łapach?

może spróbuj odgryzać?

pozdro

"old man dies, young girl lives - fair trade"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Z czasem stwardnieje skóra w miejscach gdzie masz odciski i juz tak często nie bądą Ci się rozwalać

Taa, tylko zamiast utwardzania tych co mam, zaczynają mi się nowe robić - na prawej ręce mam już sześć, a siódmy i ósmy już się robią


A co do studentów - Queblo jest u siebie, na miejscu, a nie jak Ci głodni, wieczni imprezowicze z akademika, to zmienia postać rzeczy


Zmieniony przez - MattKK w dniu 2008-11-26 22:09:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
to na czym Ty sie podciągasz? na pręcie?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Na drążku-samoróbce, zrobionym z kawałka rury o średnicy przekroju około 2,7 - 3 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
A sztangę to wy kiedyś mieliście w rękach ?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
z taką średnicą to sie nie dziw ze odciski masz. Przecież tego nie ma nawet jak porządnie chwycić...
Ja miałem sztangę w rękach,a co??

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No i nie masz odcisków

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
mam,ale nie az takie zebym nie mógł sie podciągać

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztuki walki/Sporty walki jako narzędzie rescocjalizacji

Następny temat

słownictwo w krav madze

WHEY premium