SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słaby, dla nas i tak jesteś zajefajny:) Spam C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140525

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Lepiej powoli jechać na letnich, niż zapjerdalać i przeceniać swoje umiejętności na zimówkach. Uczy to trochę pokory wobec maszyny

Zresztą powiedz mi, ile jest dni w roku, gdzie leży śnieg na jezdni?
W każdych innych warunkach niż śnieg i lód, opona zimowa jest gorsza od letniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
W każdych innych warunkach niż śnieg i lód, opona zimowa jest gorsza od letniej.

przy dodatnich temperaturach prawda

nagła utrata sterowności na powiedzmy oblodzonym/ośnieżonym kawałku jezdni jest jeszcze gorsza, a kierowcy ciężarówek/dostawczych nie lubią odśnieżać dachu )

ps ja nie twierdzę że masz zapyeddalać na zimowych
po prostu i na zimowych nauczysz się tej pokory a bezpieczeństwo nieporównywalne

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-02-17 19:11:09

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Lepsza tolerancja na temperaturę to jedyny plus zimówek, śnieg Ci w mieście rozjeżdżą i masz mokrą nawierzchnię, letnia lepiej odprowadza wodę (bo jest do tego stworzona, notabene tak jak zimowa jest stworzona do wgryzania się w śnieg).

Poza tym tak na mnie naskoczyłeś, a ja autem ani nie jeżdżę do szkoły, ani do pracy, jest dla mnie zabawką przy której mogę pogrzebać, którą odpalę od święta, gdy potrzebuję gdzieś podjechać, i to tylko w obrębie miasta, dlatego inwestycję w zimówki uważam za niepotrzebny wydatek

A jeśli warunki nie będą sprzyjać, to zawsze można wybrać MPK


EOT, teraz możecie robić zakłady kiedy pierwszy dzwon

Zmieniony przez - MattKK w dniu 2009-02-17 19:22:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
Poza tym tak na mnie naskoczyłeś ...

ja tak po prostu normalnie rozmawiam
sorry jak tak to odebrałeś

ps nikt nie mówił że samochód to tania zabawka

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-02-17 19:28:21

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ale dobrze jest własną dupę powozić,niż marznąć na przystankach...Latem komunikacją miejską i jak jest ciepło czasem lubię pojeździć z pewnych względów

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-02-17 19:40:22

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
W Krakowie to można co najwyżej w korkach postać

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
U nas nie jest jeszce tak źle,zależy od godziny i dnia.Poniedziałki i piątki są najgorsze w godzinach 14-18.Ja jeżdzę przeważnie po centrum wieczorami,więc nie stoję w korkach często...
Paweł,a kiedy są w ogóle skoki???Robert pewnie zajęty przygotowaniami,to nie chcę mu czasu zabierać pytaniami...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6795 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66987
To ja się wetne w dyskusje bo trochę podsłuchałem
kiedy i gdzie skaczecie? z jakiej wysokości i na jakim sprzęcie?cena za skok?
w marcu będę miał troche wolnego i pomimo kryzysu jakaś gotówka spłynie myślałem o podtrzymaniu nawyków i jakiś skokach najlepiej z 3000 lub wyżej

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Żeleś,trochę inna forma skoków u nas w rozmowieDo obstawienia impreza skoków narciarskich jest.Jaki sprzęt?Potrzebna jest skocznia,narty,taki dziwny strój i buty do nart.Cena za skok?Nie wiem,ale jeszcze podobno im za to płacą.A jak chcesz skakać dla podtrzymania formy,to musi Cię zobaczyć wcześniej Łukasz Kruczek-trener kadry,a może się okaże,że jesteś lepszy w skokach od Adama Małysza i zaczniesz być nową ikoną skoków w tym kraju



Zapomniałem napisać,że pierwszy jestem.Niedawno wstałem

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-02-18 01:43:38

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Drugi

Twardo dzisiaj się trzymam do rana, razem z moją koleżanką Trygonometrią
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztuki walki/Sporty walki jako narzędzie rescocjalizacji

Następny temat

słownictwo w krav madze

WHEY premium