SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słaby, dla nas i tak jesteś zajefajny:) Spam C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139643

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nie...
wraz z zwwieszeniem zsw zawiesza sie tez służby zastępcze

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ty modzie nasz tajemniczy bardziej jesteś niż Enigma

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nie tyle co tajemniczy,nie sądziłem że Pure chodziło o to że on chce teraz bawić sie w służby zastpecze,myślałem że chciał po prostu wiedziec jak to wyglądało stąd poleciłem podwieszony temat

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
To kiedy mi w końcu te wojo uregulują ????

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
w sensie kiedy Ty bedziesz miał uregulowany stosunek do służby wojskowej?

jak wejdzie w życie ustawa,trzeba bedzie się przejśc do WKU i uzyskać wpis o przeniesieniu doi rezerwy.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
QUEBLO ,dobrze prawisz. Nie będę się bawił w żadną służbą zastępczą poczekam aż wejdzie w życie ustawa.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Pure,ale wcieleń do woja już nie ma a na służbe zastępczą szli tylko Ci co od woja uciekali
cierpliwosci

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Mi chodziło żeby iść na zastępczą żeby mieć uregulowany stosunek do służby bo i tak się uczę więc jestem odroczony.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
uregulowany będziesz miał gdy wejdzie ustawa w życie i gdy zgłosisz się do WKU po wpis o przeniesieniu do rezerwy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Queblo a kiedy ta ustawa wejdzie (troche zaczyna mnie już to cisnąc bo nie moge robić przez to nigdzie ) i czy wogóle wejdzie???

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztuki walki/Sporty walki jako narzędzie rescocjalizacji

Następny temat

słownictwo w krav madze

WHEY premium