SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzezba 2500kcal dobrze policzone?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Moj wzrost 185cm waga 90kg. Obecnie robie redukcje rano a6w wieczorem silka umiarkowanie i aeroby dosc intensywnie. Staram sie jesc w okolicach 2500kcal na dobe. Moglby ktos poprawic moje zapotrzebowanie jezeli zle policzylem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Tylko po co mam to zliczac jak juz wyzej pisalem, ze nie mam zamiaru zmieniac i sie tego trzymac. Teraz mam ciezki okres w szkole jak sie uspokoi to wtedy moze. Co do diety to wyglada tak:
Po przebudzeniu a6w
I posilek: Platki goldflakes okolo 120g i okolo 0,3l mleka -> wiem wegle proste ale to pierwszy posilek wiec mozna sobie pozwolic
II posilek przed wyjsciem do szkoly: 100-120g chleba i mniej wiecej tyle samo bialego sera.
III posilek w szkole: 2 bulki z chuda szynka
IV posilek po szkole przedtreningowy: zalezy co matka ugotuje na obiad jakas zupa lub mieso
V posilek potreningowy: wegle tutaj sie zmienia zalezy co mi sie zachce
VI posilek nie zawsze wystepuje zalezy od rozkladu kalori: jakies bialko najczesciej puszka tunczyka w sosie wlasnym + kawalek chleba
Przed szkola i treningiem pijam jeszcze Zywiec Zdroj Smakolyk po treningu juz tylko zwykla wode. Aha i ile te 2 bulki moga miec kcal? Ja ocenilem na 500-600kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
według jakiego wzrosu je liczyłeś ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Jakie B/T/W ustaliłes na 1kg ciała? napisz coś więcej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Liczylem wedlug postow podwieszonych i pytam sie czy prawidlowo ustalilem zapotrzebowanie 2500kcal to juz po odjeciu 500kcal. B/T/W nie policzylem. Staram sie jesc wieksza ilosc bialka. Ciezko mi teraz utrzymac scisla diete podczas szkoly. We wakacje moze zrobie cos bardziej konkretnego. Dieta standardowa, zadna niskoweglowa. W miare dnia coraz mniej wegli i bialko na noc. Posilek potreningowy wegle, przed treningiem malo wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tak na oke 2500kcal powinno być okej

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
I jeszcze mam jedno pytanko. Ktora dieta podczas redukcji jest skuteczniejsza: standardowa czy niskoweglowa ckd itp.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
kurcze, ja czegos nie rozumiem, jesli wyliczyles zapotrzebowanie, a nie liczysz BTW to skad wiesz ile w ogole kalorii dostarczasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Przeciez pisze na kazdym produkcie ile ma kcal, a nie zawsze pisze ile gram BTW. I sa jeszcze roznego rodzaju tabele wiec nie rozumie w czym problem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
nie powiedzialbym, ze na kazdym pisze :) A w takich tabelach jest wlasnie podzial na BTW wiec co za problem od razu zliczyc :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 557 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14690
coverley https://www.sfd.pl/temat89657/ "*** Etap drugi - wyliczanie makroskładników"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
Pomiedor i co chcesz mi przez to powiedziec?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPC80 i GAINER, a miesnie brzucha. Prosze powazne odpowiedz.

Następny temat

jak biegac zeby nie schudnac!!

WHEY premium