SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Rozpiska ćwiczenia partii mięśniowych

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 154
Witam, potrzebuje pomocy, a mianowicie trenuję 6-7 razy w tygodniu na siłowni i chciałbym, żeby ktoś kto się zna, rozpisał mi ćwiczenie partii mięśniowych, żebym codziennie miał co robić na siłowni, np. w poniedziałek biceps - triceps, itd.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6629
nikt z nas nie jest "wróżbitą Maciejem" więc wklej ankietę...
Ale i tak myślę że 6-7 razy w tygodniu to za często. Jak wygląda twoja dieta?

Pozdrawiam
Eliasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 154
Nie mam aktualnie diety, wciąż szukam jakieś osoby, która jest w stanie mi ją rozpisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3347 Napisanych postów 42795 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 329990
Ile płacisz?

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 148
poszukaj sobie dobra 4dniowa rozpiske treningową o uloz diete przy diecie na mase wylicz sobie kalkulatorem zapotrzebowanie na kalorie i dodaj do niego 300-500kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1736 Napisanych postów 27216 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516309
czapla90
poszukaj sobie dobra 4dniowa rozpiske treningową

Błyskotliwa rada.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A nie zrobiłby nikt tego za darmo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1520 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11162
Joooooker18
Witam, potrzebuje pomocy, a mianowicie trenuję 6-7 razy w tygodniu na siłowni i chciałbym, żebym codziennie miał co robić na siłowni,

Hej, mogę pomóc

Poniedziałek
- układanie obciążenia na stosy
Wtorek
- Polerowanie gryfów
Środa
- Noszenie wody kolegom
Czwartek
- Wolne
Piątek
- Czyszczenie sprzętów
Sobota
- inwentaryzacja
niedziela
- smarowanie linek

A tak na serio rozpisz plan to się go poprawi... ale 6-7 razy to.... bez sensu?

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kongres_usa_pizza_to_warzywo_amerykanskie_dzieci_jedza_218350.html - USA zdecydowało. Pizza jest warzywem. Na redukcji jemy 800gram warzyw. DZIKO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1736 Napisanych postów 27216 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516309
Wypełnij pełną ankietę działu.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Gdzie ta ankieta jest?
I dlaczego 6-7 razy bez sensu? Może trochę przesadziłem, ale z 4-5 razy na siłowni jestem w tygodniu, bo zawsze coś wyleci albo się nie chce.

Zmieniony przez - Joooooker18 w dniu 2014-01-14 23:12:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1520 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11162
Po pierwsze młody jesteś i lepiej idź do działu junior. Ankiety są w tematach podwieszonych na górze każdego działu są wytłuszczone tematy. Ich przeczytanie oszczędza wielu pytań. 3-4 razy na siłowni z pewnością wystarczy. Na siłowni nie ma zasady "im więcej tym lepiej".

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kongres_usa_pizza_to_warzywo_amerykanskie_dzieci_jedza_218350.html - USA zdecydowało. Pizza jest warzywem. Na redukcji jemy 800gram warzyw. DZIKO

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek

Następny temat

Ułożenie treningu - pomocy