SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rok 2011- rok Crocopa?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7184

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
nie sądze że bedzie mistrzem. ale nie wykluczajcie go i nie gadajcie że jest niewiadomo jaka pipa i że z każdym przegra

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jeśli ktoś skreśla Cro Copa dlatego, że przegrał z Mirem, to jest *****em. O wygranej z Barrym to już prawie nikt nie pamięta

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Z mirem ewidentnie nie był głodny zwycięstwa, w sumie Mir podobnie Wiem, że to głupie ale wierzę że jest prawdziwie zmotywowany i jeszcze nas zaskoczy w 2011:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
A mi sie wydaje ze chce naśladować hopkinsa ;). Szanse na zdobycie pasa ufc? praktycznie 0...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Umówmy się, że Barry przegrał z Mirko na własne życzenie, przez swoje uwielbienie do Crocopa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Co do Mirko to mam mieszane uczucia. Fakt nie jest już najmłodszy i jego sztuczki już na mało którego przeciwnika działają ale nie tak dawno pod koniec zeszłego roku czytałem, że Mirko wrócił do solidnych treningów. Mam nadzieję że to zaowocuje i w walce z Schaub'em zdoła nas zaskoczyć. Jeśli nie to czas na poważnie pomyśleć o emeryturze i nie dać się oklepywać przez byle kogo. Niestety nadchodzą takie czasy w których będziemy musieli pogodzić się z tym że takie legendy jak Couture, Liddell, Nogueira czy Cro Cop będą musieli odejść na zasłużoną emeryturę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
A ja myśle że barry jednak przegrał bo sobie złamał ręke i noge:P

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
Walka z Barry'm to było trochę cyrkowe przedstawienie. Mogła się zakończyć w pierwszej rundzie, ale jak zostało wspomniane wyżej, Barry przegrał na własne życzenie. Sama walka zresztą była czerstwa.

CC jest już wrakiem i choć wiele osób chciałoby żeby się odrodził, to od walki z Fedorem, CC stacza się po równi pochyłej.
Ogólnie widze u niego strach i brak pewności siebie.
Mam dla niego szacunek, chociaż z każdym jego kompromitującym występem tracę jakąś jego część.

Oczywiście byłoby świetnie jakby nagle Mirko zaskoczył formą sprzed kilku lat, ale ja w to nie wierzę. I tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iceman juz odszedl oficjalnie na emeryture.
Co do walki CC vs. Barry, to przeciez w pierwszej rundzie 2 razy Mirko zostal usadzony przez Patta, ktory nie chcial chyba zbyt szybko konczyc walki. Pozniej niestety raczej przez ta kontuzje(zlamanie nogi) juz nie bylo tak kolorowo, chociaz druga runde, tez bym lekko ocenil na strone Barrego(10:9)

Wg mnie Miras powinien skonczyc kariere, bo glodny sukcesu Schaub przejedzie po nim jak ruski autobus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Chyba główną jego przeszkodą jest jego zdrowie. Sam kiedyś mówił, że jest trochę jak chodzący szpital

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OCHRANIACZE PISZCZELI

Następny temat

Mamed Khalidov - Profil

WHEY premium