SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rok 2011- rok Crocopa?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7185

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4718
Chciałbym go zobaczyć w walce na zasadach K1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecież wierzyć ze "Cro Cop powróci" to tak jak zaufać pannie która poraz 3 wróciła z płaczem po zdradzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9713
Cro Cop bez stójki z Pride g**** zrobi. Jak dla mnie emeryturka... Nic nie zawojuje, co najwyżej popatrzymy jak dostaje oklep od kogoś albo dostanie cieniaka do obicia i kase i Cro Cop go home...
W ogóle najlepiej "ujął" to rakhu zdjęciem.

Zmieniony przez - Mershero w dniu 2010-12-28 00:53:10

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie będzie kosił innych tak jak kiedyś, bo co? Bo przegrał z Juniorem i Mirem?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9713
Ale jak przegrał? Mira w stójce przez 3 rundy nie tknął nawet, a JDS go zgwałcił w oktagonie.

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zgwałcił? Mi się wydawało, że miał z nim problem. Poza tym Mirko wygrał z Barrym.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9713
Problem? Zwyczajny respekt JDSa, bo Mirko to legenda co nie zmienia faktu, że Mirko ciągle odpychał JDSa i nie wchodził w wymiany, ale chodzi o to że nie będzie już taki jak za czasów Pride, jest za stary. Powinien zrobić to co Randy i tyle, ale oczywiście chciałbym zobaczyć jego przeciwników z odbiciem lewej stopy Mirka na ich twarzy znowu.

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Dajcie spokój, Cro Cop trenuje jak zwierz, i z tych treningów już sporo wiadomo, bo wolny jak keczap i w kółko kontuzjowany.

Ale to właściwie nic w porównaniu z tym, że wychodzi do klatki w jakimś zupełnie fatalnym nastroju i wygląda to jak wygląda.

Że Cro Cop nie może się z tym pogodzić, można wybaczyć, bo jak pokazuje jeszcze krótka historia sportu, wielu 'starych wyjadaczy' ma problemy z daniem na luz kiedy przyszła pora.

Ale nie wiem po co fani się mają łudzić i wymagać nie wiem czego.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2010-12-28 15:09:56

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No to w końcu Struve czy Cro Cop dla Schaba..? Ale oni wszyscy pjerdolą na tych portalach . Jeśli Cro Cop dostanie te walkę no to niesety ale czeka go los Gonzagi, a nawet i gorszy...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OCHRANIACZE PISZCZELI

Następny temat

Mamed Khalidov - Profil

WHEY premium