SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robienie masy a aeroby

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
ostatnio przyszło 10 kg i w większości mięśnie.


mnnnn , kupowałeś coś na allegro?

Podaj co, tez tak chcemy

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
leonstar

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 696 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4785
Czyli nie ma sensu wsiadać na rower na 15min?

Lepiej jechać 30min powoli niż 15min na maxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
chyba że z rana, co daje ogólne przyśpieszenie metabolizmu, natomiast palisz tłuszcz aerobami, im dłużej tym lepiej

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
a jak powinien wygladac idewalny posilek przed porannymi aerobami?

bo ja stosuje jak narazie 35g WPC 80% i po basenie (45minut) zjadam banana ew. glukoze puszke tuńczyka dopełniam ww złożonych do poziomu 80g (zazwyczaj z banana mam 30g ww prostych wiec 50g zlozonych z pl. owsianych) i jakies 20 minut po tym 35g oliwy z oliwek a potem juz standard :)

can be?

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
ja tylko glutmina i tauryna i hejaaaaaaa

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
:)

no ja od poniedzialku wrzuce 200mg coffy i 30mg efedryny i to wpc... bedzie cool :)

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
przed porannymi aerobami nie jesz wcale, ew dopalacze tylko posiłek dopiero po aerobach

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
Jeśli chcesz uzyskać odpowiedni efekt aerobów to przed aerobami porannymi nic nie jedz. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Filar 53, a co sądzisz o tym:
"Ćwiczenia aerobowe mają niekorzystny wpływ na budowanie masy. Aerobik upośledza zarówno przyrost mocy, jak i regeneracje mięśni, spalając cenny glikogen i aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach. Dodanie masy to najlepszy sposób na podwyższenie tempa podstawowej przemiany materii. Im jest ono wyższe, tym więcej kalorii zostaje spalone i łatwiej jest utrzymać szczupłą sylwetkę"?

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 i 4 glowe ud

Następny temat

KLATKA - wewnętrzna jej część!

WHEY premium