SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja Redu, Enan prop tren - T3 Clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dlugo juz lecisz te ketoze? nie jest to system zywieniowy ktory mozna ciagnac w nieskonczonosc...

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Mastornxl
własnie się zastanawiałem co do tych ww, jedni piszą że przy siłowym i aero mozna żrec inni że nie, ok w takim razie zostawie tak jak jest.


Węgle poniżej 30g/dzień jak chcesz keto i do tego odpowiednia ilość tłuszczy, glukometr i paski do wykrywania ciał ketonowych w moczu są bardzo pomocne w takim wypadku żeby określić czy się jest w ketozie czy tylko lc bądź lclf.
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Zalezy bo zaczynałem ok miesiąca temu ale było kilka nie zaplanowanych wypadów i ch** z tego był, Od tamtego poniedziałku można liczyć.



Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-03-13 14:47:52

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
to ze ktos cos robi latami nie oznacza ze jest zdrowe i poprawne,ale rob jak uwazasz. keto jest bardzo stresogenne dla organizmu i ma wiele minusow w dluzszej oersoektywie czasu. w mojej opinii optymalny czas bycia na keto to takie 8-12 tyg.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 78 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5617
Jak dla mnie to ten tren i t3 też zupełnie zbędne przy tym bf, powinieneś wrócić do podstaw i się ich trzymać pryznajmniej do tych 12-14%. Tak w ogóle to mógłbyś wrzucić aktualne fotki do oceny stanu sylwetki, może Ty wcale nie masz tych 25% tylko mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Zdj z wczoraj wieczora, zamówiłem ostatnio fałdomierz, dzisiaj powinien dojść.
Bede mógł obserwować postęp.

1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205713
Trzymam kciuki za udane redu
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Heliodor Cepa
Tak w ogóle to mógłbyś wrzucić aktualne fotki do oceny stanu sylwetki, może Ty wcale nie masz tych 25% tylko mniej.


I co sądzisz ?
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205713
25 to moze nie masz ale ok 20 to bedzie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 78 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5617
Nie wiem jak dół ale też obstawiałbym w okolicach 20% z przewagą w okolicy bioder, może warto byłoby zastanowić się nad przyczyną. Masz jakieś fotki z ostatnich dwóch lat gdy miałeś najniższy poziom bf?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen make me Shake

Następny temat

Co po trenie

WHEY premium