SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
K... makiuu puki co to ty nigdzie nie ćwiczysz, nie dasz rady przebiec dwóch kilometrów a pierdzielisz za trzech. Idzie w końcu na ta sekcje, ćwicz jak człowiek na niej 5x w tygodniu, to będziesz inaczej gadać. Jak tam skakanie na skakance ci idzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
elduce
K... makiuu puki co to ty nigdzie nie ćwiczysz, nie dasz rady przebiec dwóch kilometrów a pierdzielisz za trzech. Idzie w końcu na ta sekcje, ćwicz jak człowiek na niej 5x w tygodniu, to będziesz inaczej gadać. Jak tam skakanie na skakance ci idzie?


a co zle mu napisalem ? po co 13latkowi zimne prysznice i jakies specjalistyczne diety ?
nie skacze na razie , jutro moze ale dzisiaj pobilem moj rekordzik w podciagniu 14 prawidłowych i to po chorobie i po pracy tak sie zmobilizowałem i sie udalo
i co mi wiecej potrzba dojde do tych 15-18 powtorzen (plecy juz mam wyrobione) brzuch juz jest teraz ok- tylko zbudowac kondycje i nauczyc sie skakac i juz sie moge zabierac konkretnie do roboty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
makiuu
...dojde do tych 15-18 powtorzen (plecy juz mam wyrobione) brzuch juz jest teraz ok- tylko zbudowac kondycje i nauczyc sie skakac i juz sie moge zabierac konkretnie do roboty
Nie zapomnij dorzucić jakiejś SW
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51806
Po każdym treningu rozciąganie. Po każdym treningu - jeśli masz możliwość - masaż. I gorąca kąpiel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Z tym rozciąganiem po treningu to ostatnio mam małą zagwozdkę. Na prawdę dobry trener od przygotowania fizycznego i fizjo sportowy mówili mi, że teraz jest trend taki, żeby nie robić rozciągania po treningu, gdyż jeżeli coś naderwaliśmy podczas treningu, a jest to rozgrzane, to podczas rozciągania bezpośrednio po możemy nawet nie poczuć, że pogłębiamy kontuzję. Niby zawsze się rozciągało po, ale ten argument do mnie trafia, zwłaszcza że nie dawno właśnie w ten sposób sobie załatwiłem dwugłowy uda... Także puki co nogi po sobie odpuściłem, klatkę, barki owszem, ale nóg wolę nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51806
Jak nie czujesz, ze naciągnąłeś, czy naderwałeś, to nie naderwałeś, ani nie naciągnąłeś. Rozgrzanie, to nie narkoza. Jak czujesz, ze boli, to nie rozciągasz. Ale jak nie rozciągasz na wszelki wypadek, to gwarantujesz sobie urazy w przyszłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Rozciągać, rozciągam jeszcze nie oszalałem:) Tylko to są oddzielne sesje połączone z rolowaniem itp.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
a gdy chce się regenerować, to lepiej zrobić taki lekki spacer czy lepiej wogóle bez ruchu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Jak najbardziej, zwłaszcza jak masz możliwość przejść się po lesie, czy parku, z dala od spalin i samochodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Czyli też lekko ,,rozruszać zakwasy'', rozciąganie po treningu, ciepło-zimny prysznic, dobry sen i dobre żarło, będzie lepiej ? :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kickboxing dla dziewczyn !

Następny temat

Muay Thai a Siłownia

WHEY premium