SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Jeżeli jesteś zdrowy i nie przetrenowujesz się to powinno być lepiej. Ile razy w tygodniu trenujesz i co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
2x Muay thai i czasami takie własne treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
To niby nie dużo, ale masz 13 lat, a to ma tu zasadnicze znaczenie. Porozmawiaj o tym z trenerem, rodzicami, warto zrobić podstawowe badania krwi itp. Dorastasz, twój organizm jest obciążony, lepiej chuchać na zimne. Uważam, że zw względu na twój wiek takie internetowe rady to ni jest za dobry pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Ale mi sie spokojnie miesnie regeneruja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
po paru dniach czuje sie jak nowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2477
Dobry jest też basen, oczywiście bez "sprintów pływackich" - spokojne, rekreacyjne pływanie żabką albo na plecach. Tak, jak wyżej wspomniano, sen, właściwe odżywianie i umiar w treningach, bo Twój organizm jeszcze się rozwija.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
powtórz to bo chyba niedowidzę...
masz 13 lat i nie potrafisz się zregenerować? ....luuuudu...
rusz dupę sprzed kompa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Przepraszam bardzo ale gdzie napisałem ze nie potrafię. Po prostu chce to przyspieszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dla mnie to jest takie kwękanie...
w wieku 13 lat dymałem trening boksu od razu po treningu Judo, gdzie MMA wtedy nie było znane. Chodziłem na mocno zmęczonych mięśniach, jeżdziłem równolegle na mistrzostwa Polski i nawet do głowy mi nie przyszło myśleć o regeneracji. Nie znałem nawet takiego terminu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
W tym momencie sie żalisz czy chwalisz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kickboxing dla dziewczyn !

Następny temat

Muay Thai a Siłownia

WHEY premium