SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 690

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mezyczna

Wiek

31

Masa ciała

66

Wzrost

170

Obwód klatki

104

Obwód ramienia

Obwód talii

80

Obwód uda

52,5

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

4x w tygodniu treningi

Aktywność niezwiązana z treningami

kroki,spacery,cardio

Cel

docinka

Ograniczenia żywieniowe

Stan zdrowia

Zażywane leki

Ograniczenia treningowe

Przebyte urazy

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

Stosowane dotychczas diety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 69 dni Przeczytanych tematów 306
Siemka mam pytanie aktualnie waże 66kg moje wymiary to :

104cm w klatce
36cm w bicku
85 biodra
80cm talia
53cm udo
37,5cm łydka

sylwetka wygląda następujaco

Jak widzicie najgorzej wygląda brzuch,trenuje go kazdego dnia praktycznie robiąc te cwiczenia ;

Spięcie ze skrętem
Akordeon
Półskłony do nogi
Hollow body
podciąganie nog do brzucha

Mam trening silowy 4x w tygodniu,oprócz tego po treningu 15 minut bierzni,2x w tygodniu sauna,i codziennie 10k kroków.

Moja suplemencja to :
spalacz tluszczu
kreatyna
bialko serwatkowe
witaminy

Aktualnie mam 14% tkanki tłuszczowej,badania wykonałem nie dawno.
Byłem przez okolo 5 tygodni na mini cut bo sie zalałem aktualnie jem 1800kcal : t 65g,b 140g,wegle 160-170g.
Od 1 marca bede wchodzil na 2000kcal 75g t,b 140-150g,wegle 200-220g.
drugie zdjecie to z tamtego roku waga 62,5kg tylko za chudy byłem i nie chciałbym popelnic tego samego bledu co rok temu,mimo ze mialem odsloniety brzuch to strasznie bylem wychudzony moim zdaniem.

Co mi doradzacie zeby jeszcze bardziej się dociąć i bylo w koncu widac efekt brzucha kraty,katowanie organizmu treningami chodzeniem bierznia jest dobrym sposobem na utratę tkanki tluszczowej czy macie jakies lepsze pomysly bo zbliza sie lato a mam wrazenie ze brzuch nie wyglada tak dobrze a moim zdaniem slabo :/
Mam duzo sily progresuje z obciazeniami i nie odczuwam zmeczenia,spie po 7-8h dziennie i mimo malych wartosci makro mam bardzo duzo energii.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94695 Napisanych postów 364661 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669728
Jakie masz zero kcal?Bo 2000 kcal to straszna bieda

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 69 dni Przeczytanych tematów 306
właśnie skonczyłem mini cut i wszedłem na 2 tygodnie na 1800kcal a teraz 2000kcal a nastepnie wejde na 2500 bo bałem się że się zaleje a u mnie dosyc szybko to wchodzi dlatego ze strace efekty a teraz dochodzi do mnie ze przy aktywnosci ktora prowadze bledem bylo jedzenie tak malej ilosci kcal szczegolnie ze spalam dziennie 300-400kcal na spokojnie i wychodzi ze mam 1400kcal to jest bardzo malo :/ ale czy zbyt mala ilosc jedzenia kcal to efekt ze nie mam kraty na brzuchu skoro progresuje podnosze wieksze ciezary itd ;/


Zmieniony przez - przmecio31 w dniu 2024-02-25 21:11:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94695 Napisanych postów 364661 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669728
Dlatego robimy wszystko etapami masa/redukcja niestety ciężko jedno z drugim pogodzić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 69 dni Przeczytanych tematów 306
Tylko że dziwi mnie jedno że mam duzo sily na treningach i progresuje mimo ze kcal mam nisko,kreatyna spalacz bialko to powoduje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94695 Napisanych postów 364661 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669728
U osób które zaczynają przygodę z tym sportem na początku jest do osiągnięcia rekompozycja ,utraa tłuszczu zwiększenia masy mięśniowej i siły

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 69 dni Przeczytanych tematów 306
Tylko że ja trenuje ponad rok więc nie taki nowicjusz,a ile bys dal % tkanki tluszczowej :
aktualnie mam 78 talia,biodra 86-87,dać fotkę czy na podstawie tego da sie chociaz orientacyjnie okreslic poziom.


Zmieniony przez - przmecio31 w dniu 2024-03-03 11:46:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Niestety, ale głodówka w dłuższej perspektywie będzie prostą drogą do problemów zdrowotnych. Nie da się żyć w ten sposób przez dłuższy okres. Gospodarka hormonalna prędzej, czy później odczuje to i będzie problem.

Sugeruję obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne organizmu z dokładnego wzoru i wejść na zerowy bilans energetyczny. Jeżeli wcześniej jadłeś aż tak małe ilości kalorii, to warto również wykonać badania hormonalne. Go najmniej miesiąc zerowego bilansu energetycznego i wtedy można będzie myśleć co dalej. Oczywiście zakładając, że wyniki badań będą prawidłowe.

https://www.sfd.pl/Długa_redukcja_Mężczyzno_zbadaj_się!-t1125995.html

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cardio po treningu nóg

Następny temat

HORMONY PRZY SKRAJNEJ OTYŁOŚCI

WHEY premium