SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HORMONY PRZY SKRAJNEJ OTYŁOŚCI

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 70 dni Przeczytanych tematów 48
Witam, jestem strasznie otyły, miałem 140kg 184cm, schudłem w miesiąc 12kg, ale teraz mi przybyło 2kg i stoi w miejscu waga, ale nie o tym, mam pytanie o hormony, nie jestem na żadnym cyklu, ale robiłem badania(sprawdzałem tarczyce, wątrobę, nadnercza i hormony) i mam Testosteron 2,36ng/ml kiedy norma to 2,59ng/ml a Estradiolu II mam 37pg/ml kiedy normą dla mężczyzny jest <31,5 pg/ml.
Czy jest sens wchodzić na jakąś "terapię" Arimidexem? Czy nie opłaca się w to bawić i mieszać sobie w hormonach.

z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
Taborecik
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
Wrzuc te badania
I napisz coś o sobie
Waga wzrost wiek co robisz na co dzień?


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-03-08 16:25:48
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 70 dni Przeczytanych tematów 48
Mam 23 lata, wzrost 184 waga 130kg, pracuje jako monter sieci i instalacji sanitarnych, dość aktywna praca, średnio robię 20k kroków dziennie, przez jakieś 6/7 lat byłem uzależniony od marihuany, alkoholu i innych "ciężkich" używek, dosłownie przez ostatni rok dzień w dzień chlałem do zgonu, ale od miesiąca i 3 dni nie tknąłem alkoholu, marihuany od ponad 4 miesięcy a twardych od około roku, zacząłem "dietę" miesiąc temu.
Trenuje intensywnie na worku 4/5 razy w tygodniu, po pracy worek bokserki w rękawicach 12oz przez 30 min i kolejne 30 min bez rękawic, siłownia rekreacyjnie jak mam siłę po pracy i worku to wpadnę do garażu podźwigać, płaska 60kg x12x4 przysiady ze sztangą na założoną na wewnętrzną stronę zgięcia łokcia 60kg, po 10 przysiadów x4, tricepsy hantlami za głową 6kg x 12x4 i bicepsy sztanga 15kg x 12x4, jestem dosyć sprawny i rozciągnięty, staram się zbić do 100kg, nie mam żadnych bólów, ewentualnie czasami jak dużo dźwigania w robocie to prawa kostka mnie boli, ale była tyle razy skręcona za młodziaka że nic dziwnego, a i jeszcze a propos biegania, próbowałem max 1km truchtem, po 1km truchtu straszny kłujący ból goleni.
Myślę że to powinno wystarczyć hah, z góry dzięki za odpowiedzi.

















Zmieniony przez - j60asik w dniu 2024-03-08 17:02:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mysle ze problemy hormonalne masz z powodu otyłości i powrót do dobrej wagi spowoduje wyregulowanie hormonów

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

Następny temat

Badania hormonalne - porady

WHEY premium