SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 96 dni Przeczytanych tematów 8
Witam :)

Jestem dosc nowy jezeli chodzi o wszystko co zwiazane z silownia poniewaz dopiero od pol roku uczeszczam na silownie.
Pierwsze 4 miesiace cwiczylem sobie swoimi cwiczeniami cos na styl FBW na kazda partie miesni. Zaczynajac silownie wazylem 117kg i schudlem do 100 kg.
Jakos w grudniu zeszlego roku postanowilem ze dogadam sie z jakims trenerem personalnym i zakupie diete i trening. Tak wiec sie stalo.

Cwicze FBW 5x w tygodniu. 7x w tygodniu chodze ogolnie na silownie ale te 2 dni ktore nie trenuje silowo tylko po to zeby pochodzic na biezni ( 5.5km\h wzniesienie 6%)
Moja dieta zaczela sie od 3000 kcal dziennie ale po 3 tygodniach ciagle nie spadala mi waga ... oczywiscie widac roznice w sylwetce ale waga wciaz stala w miejscu. Od 1 stycznia do dzisiaj mam diete 2500 kcal i w ciagu 25 dni schudlem 1.5kg?

Naprawde wczulem sie w ta silke... przestalem chodzic tam bo musze ale zaczelo mi sie to podobac ( pewnie ze wzgledu ze widze roznice w wygladzie i samopoczuciu). Coraz czesciej ogladam jakies filmiki na YT jakis trenerow personalnych albo kulturystow i juz nie wiem w co wierzyc... jeden mowi to drugi mowi tamto, wydaje mi sie ze 2500 kcal to dosc malo trenujac 5x w tygodniu i robiac cardio 7x w tygodniu ( co prawda mam prace siedzaca przy PC no ale tych treningow jest sporo). Spie po 8h dziennie wiec regeneracja jest dobra. Ale przy tylu cwiczeniach i 2500kcal tylko 1.5 kg w 25 dni? Moze cos robie zle? Naprawde nie wiem juz czy cos robie zle czy dobrze bo im wiecej ogladam na YT tym wiekszy metlik mam w glowie. Moze za duzo cwiczysz moze zle jesz, moze to moze tamto...

Macie jakies rady dla w miare poczatkujacego?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94715 Napisanych postów 364677 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669780
Skoro sylwetka się zmienia to znaczy że jest dobrze,u początkujących można osiągnąć coś w stylu "rekompozycja" tracisz tłuszcz dokładasz mięsień
Pamiętaj nie waga a lustro i wymiary niech będą twoim wykładnikiem.

Robiłeś może jakieś badania ?
Ile masz lat?


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-02-02 07:10:45

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Warto jest pamiętać o tym, że masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów kształtowania sylwetki, w tym redukcji tkanki tłuszczowej. Ważne jest to w jaki sposób zmienia się nasza sylwetka. W tym kierunku należy dokonywać pomiarów obwodów ciała co jeden/dwa tygodnie rano na czczo i zapisywać. W dłuższym okresie zdjęcia sylwetki, które warto jest wykonywać w dobrej jakości i zawsze tych samych warunkach (światło, bielizna, odległość i poza). Dopiero wtedy będziesz mógł stwierdzić jakie są efekty. Skoro współpracujesz z trenerem personalnym, to on powinien się tym zająć i kontrolować.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik z pola bitwy. Wieloboista za dwa trzysta...

Następny temat

Cardio po treningu nóg

WHEY premium