SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja brzucha a masa...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
Witam. Wiem ze tematów na ten temat jest dużo i używałem wyszukiwarki :) Mój problem jest jednak trochę inny gdyż przy wzroście 180 cm waże 84 kg. Wszystko byłoby ok ale mam straszną oponkę na brzuchu. Kiedyś ćwiczyłem, siłownia + brzuch + bieganie ale to było dwa lata temu. Przez ten czas tak się obtłuściłem ze szkoda słów... Od wakacji chodzę na siłownie i tu pojawia się problem. Staram się jeść dużo białka w różnej postaci i przybrać na "masie ramion" ale jednocześnie ćwiczę brzuch. Co polecacie do tego dorzucić żeby zgubić brzuch a nie tracić masy? Bo efekty tylko są takie ze pod tłuszczem już mięśnie są niezłe ale ich nie widać :/ Co radzicie? jakie aeroby? Trenuje na siłowni ogólnorozojówke poniedziałek, wtorek, czwartek piątek. Co dorzucić do tego? Może zastosowac jakieś suple? Aminokwasy żeby nie spalać mięśni i do tego jakiś spalacz tłuszu? Proszę o jakies porady. Pozdrawiam serecznie

Take them everything, give them nothing!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawidłowe odżywianie jest niezbędne. Bez tego nie będzie efektów. Spalacze nie są na tym etapie potrzebne. Sama siłownia wystarczy, ale HIIT w dni nie treningowe na pewno nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
I to wystarczy? Czyli rozumiem ze środa, sobota i niedziela mam biegać według HIIT?? Czy niedziele dać sobie spokój i kompletnie nic nie robić żeby organizm się regenerował? Pozdro

Take them everything, give them nothing!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Nic , nie zrozumiales...
Trenuj ile wlezie, a oponka bedzie, jesli odzywianie kuleje.
Wklej przykladowy jadlospis z na przyklad wczorajszego dnia...
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 372
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
Hehe no nie przesadzajcie z tą liposukcją :) Kiedyś był kaloryferek wiec bez przesady. Po prostu picie/fast food i zero ruchu i taki jest efekt. Co jem? Mniej więcej tak chociaż wiadomo nie co dzień to samo :) wiec... :
Śniadanie:
3-5 kromek chleba pełnoziarnistego z szynką, pasztetem, twarożkiem, tuńczykiem + jogurt + owoc.
Drugie śniadanie:
Musli 200 gr zalane szklanką mleka
Obiad:
Ziemniaki gotowane, pierś z kurczaka smażona, surówka z marchwi i jabłek tartych.
Podwieczorek:
kawa + jogurt
Kolacja:
3 kromki chleba pełnoziarnistego podobnie jak na śniadanie, jogurt, owoc, witaminy Centrum Complex

Do tego 2-4 l wody mineralnej, czasem więcej owoców itp. Wiadomo normalne odżywianie chociaz staram się białka więcej szamać...

Zastosuje HIIT i do tego będe jadł to co teraz. Nie musze zredukować tłuszczu w 2 miesiące, to raczej kwestia pół roku albo i więcej więc spokojnie :)

Co wiec radzicie? Może coś innego? Pozdro

Take them everything, give them nothing!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Rob i 100 interwalow, a jezeli tego sposobu odzywiania nie zmienisz, to bedzie lipa...
Ok, moze jak na przecietnego mlodzienca, to odzywiasz sie OK. Moze i sylwetki strasznej, tez nie masz. Malo, kto ma kaloryger 12/357...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
Jak zrobi 100 interwałów to sam mu zafunduje jakiegoś trenera gwiazd - choćby takiej Madonny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
No to co mam robić? Redukcja z dietą ale co wtedy z siłownią? Nie będzie przyrostu masy przecież? Może więcej porad, liczyłem na jakieś konkrety...

Take them everything, give them nothing!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 632
ja Ci powiem ze przy diecie redukcyjnej p[rzez okolo 6 iesiecy zrobilem krate na brzuchu a byla fatalnie i przy tym troche suchej masy misniowej tez zlapalem ale diete tzrymalem 100% silka 5 razy w tyg i codzirennie 30-45min rowerka + 600 brzuszkow na wszyskich maszynach jakie byly na silce efekty powalajace dotego raz w tyg na saune smigalem ale to raczej dla odnowy i na basenik zawsze w niedziel przed obiadkiem.pzdr i zycze sukcesu

To lot na całe życie nie sport sezonowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
600 brzuszków? i po co, skoro zamiast pozadnie brzuch trenowac, obciazales krzyz, glupota za glupota. Lepiej pomyslec, i cwiczyc pozadnym treningiem na brzuch, niz walic brzuszki na ilosc, ktore i tak niewiele daja. Z dupy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zrobie wszystko zeby schudnac POMOCY

Następny temat

prosze o sprawdzenie

WHEY premium