SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie redukcja brzucha a trening na powiekszenie pośladków

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 2505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)
Jestem tu pierwszy raz i jeżeli pomyliłam działy to bardzo przepraszam :)
Chciałabym prosić was o pomoc w doborze diety.
Mam 170cm wzrostu i 85kg wagi.Jestem zadowolona z mojego tyłka(jest duży krągły) ale brzuch mnie dobija i waga z stąd
chciałabym schudnąć do 75kg zredukować brzuch oraz wyrzeźbić i powiększyć pośladki(chciałabym żeby w jak najmniejszym stopniu się one zmniejszyły w stosunku do teraźniejszego stanu a najlepiej powiększyły, wiem ze to nie realne, wiec chce ograniczyć ich zmniejszenie)
Odpowiednie treningi już znalazłam, będę ćwiczyć 3 razy w tyg i jeść białka więcej aby mięśnie pośladków mogły rosnąc tylko nie wiem ile g dziennie mi potrzeba żeby ćwiczenia i dieta coś dały.
Rozważam zakup suplementów białkowych do uzupełnienia diety w białko.
W związku z powyższym proszę was bardzo o ustalanie mi odpowiedniej diety do uzyskania zamierzonych efektów.
Pozdrawiam serdecznie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Witam, od wejścia mówię że nie ma możliwości powiększania masy mięśniowej i redukowania jednocześnie, albo rybki albo akwarium. Na początku oblicz zapotrzebowanie kaloryczne:https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html dobierz odpowiednią aktywność itp. Kalkulator wykaże Ci kalorie potrzebne do utrzymania wagi, radziłbym na poziom tych kcal ułożyć dietę i trzymać jakieś 7dni daną kaloryczność, sprawdzając w tym okresie co dzieje się z wagą i obwodami. Jeżeli waga stoi wtedy odejmujemy 150-200kcal albo dodajemy aktywności cardio po treningu np. 3x w tygodniu po każdym treningu siłowym 15-20 minut rowerer/orbitrek. I tak dalej poczytaj na forum jest dużo na te tematy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,

zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 


Pozdrawiam#
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
Proszę o więcej informacji opinii i komentarzy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
Tak jak kolega napisla nie ma mozliwosci miejscowego spalania tluszczu chcesz sie pozbyc brzucha z posladkow tez poleci poza tym jelsli na brzuchu masz tluszcz to na posladkach tez jest go pewnie nie malo. Rzezbienie ciala odbywa sie poprzez redukcje tluszczu nie inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Efcia myślisz ze ktoś powie Ci coś innego niż ja ? Liczysz na to co chcesz usłyszeć :)? Życie to nie je...bajka:) trzeba pracować i się określić masa czy redukcja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20
Hej, choć jestem poczatkujaca biegaczką to coś niecoś wiem ;). Tak jak panowie wyzej napisali, nie mowy o miejscowym spalaniu lub spalaniu i budowaniu jednoczesnie miesni. Mam wrazenie, ze Ty myslisz zyczeniowo, jakbys byla z plasteliny (nie obrazaj sie ;)). Najlepiej jakbys byla prowadzona przez specjaliste, wtedy mozesz swoje watpliwosci konsultowac na biezaco. Pozdrawiam i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
nie trac kasy na specjalistów po prostu wyczysc menu dodaj cwiczenia i obserwuj efekty beda poczytaj troche co i jak a sama dasz sobie swietnie rade. Na specjaliste wydasz kasy mase a i tak nie wiadomo czy trafisz na konkretna osobe czy na tzw pseudo specjaliste od ktorych sie az roi w klubach sportowych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Dokładnie o to mi chodziło, staraj się do czegoś sama dojść. Poczytaj masz maaaase informacji :) Zdecyduj się co chcesz robić, ułóż dietę i wstaw my sprawdzimy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase

Następny temat

67kg 180cm- DIETA DO OCENY

WHEY premium