SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - analiza diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 865
Siema koksy, w planie porządna redukcja zanim zejdę z bomby, bo wiadomo, na odbloku redukcja to strzał w kolano

178/85kg w tle leci Test c 250mg 2x w tyg i na ostatni miesiąc redukcji wleci wino w tabsach.

Dziennie podczas mojej aktywności wydatkuje na oko 300 do 600 kcal nigdy mniej i mam teraz rozkmine czy przypadkiem za nisko nie zaszedłem z kaloriami, prośba o opinie i poradę

Śniadanie 3 jaja + 3szt pieczywa chrupkiego
Obiad 1- 250g mięsa mielonego chudego + 100g ryz brązowy
Obiad 2- 250g mięsa mielonego chudego + 100g ryz brązowy
Przed kolacja - 80g białko wpc pure
Kolacja- 3 jaja + 3szt pieczywa chrupkiego
Gdzieś tam w międzyczasie podczas dnia schrupie sobie paprykę i kilka marchewek

Wychodzi
Kcal 2500
Białko 229
Tłuszcz 81.8
Węgle 200

Pozdr





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Coś tam odsłania się już na brzuchu jeżeli chodzi o zarys mięśni, więc efekty jak najbardziej wydają się dobre. Aby jednak realnie spojrzeć na wyniki, sugeruję wkleić zmiany obwodów ciała i ich pomiary wykonywane regularnie co jeden, dwa tygodnie. Sama masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów i w zasadzie niewiele z niej wynika. Poza tym, zdjęcia sylwetki warto wykonywać w tych samych warunkach. Ta sama poza, odległość, światło, bielizna. Tył, przód i bokiem. Wtedy będziemy mogli wyciągnąć wnioski.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Osobiście uciąłbym tłuszczy na rzecz węgli i przede wszystkim urozmaicił tą dietę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 865
@skejcik
Właśnie zależy mi na prostych posiłkach, wpadam do kuchni bach i już mam.
Nie mam problemu z jedzeniem w kółko tego samego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Tłuszczy to tutaj nie ma co odejmować , bo tak w zasadzie zdrowych tluszczy tutaj brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 865
Suplementuje codziennie omega3 w kapsułkach, wystarczy?
Mam jeszcze olej konopny z nasion ze zdrowymi tłuszczami ale nie używam aktualnie i leży w lodowce


Zmieniony przez - Cornish w dniu 2021-04-04 21:39:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Ja też praktycznie 5x w tygodniu jem te same posiłki jednak w ciągu dnia każdy jest inny.
Z samego mięsa i ryżu zbyt wiele mikro/makro nie dostarczysz niestety - zainwestowałbym w dodatek warzyw/owoców do każdego posiłku, pomyślał może o jakimś jogurcie typu skyr raz dziennie, płatkach owsianych itp.
Z tłuszczy lepiej niż takie mięcho wyjdzie Ci oliwa z oliwek, olej lniany, orzechy jakieś pestki jako dodatek, ewentualnie 1-2x tygodniowo jakiś łosoś aczkolwiek mam nadzieję, że i bez tego omega 3 leci codziennie jako podstawa.

Co do ilości tłuszczy to osobiście mam przy podobnej kaloryce 30g i jakoś nie odczułem żadnych sajdów, a ładnych kilka lat i kilka diet/rozkładów makro sprawdziłem i na sobie i na znajomych - oczywiście morfo, lipidy, hormony etc. regularnie badane tym bardziej przy teście bym się tym nie przejmował aż ilością co jakością tłuszczy.
Dodatkowo u mnie spora różnica w funkcjonowaniu i treningach po ucięciu tłuszczy i dorzuceniu w ich miejsce węgli, ale pracuję fizycznie gdzie dziennie robię +-20k kroków + codziennie mam minimum jeden trening także te węgle u mnie są kluczowe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 865
Hmm, mógł byś podrzucić tu lub na pw przykładowy twoj dzień żywieniowy?
Być może lepiej mi to zobrazuje i coś zaadaptuję

Z suplementacji oczywiście leci
- Omega 3 - ta z K**. Wcześniej używałem tran mollers, chyba jednak był lepszy
- Cynk 3 tabs
- Multiwitamina
- Magnez
- D3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
W jakim celu potrzebujesz czyjś dzień diety? Wystarczy znać podstawowe zalecane źródła składników odżywczych, aby komponować z nich zbilansowane posiłki. Poza tym, jak nie masz pomysłu na smakowite dania, to zapraszam również do działu kuchnia sfd oraz kuchnia potreningu.pl:

https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

https://potreningu.pl/kuchnia

Nawiązując do Twojego pytania o ilość kalorii w diecie, to ciężko jest nam stwierdzić, czy jest ich zbyt mało. Aby to wiedzieć należy dokładnie obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne. Wklej obliczenia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 865
Witaj domer,
poniżej wklejam to do wypluł kalkulator






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
zapotrzebowanie kaloryczne wylicz wg wzoru :
https://www.sfd.pl/-t276436.html  
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
policz zapotrzebowanie z wzoru wyżej, a dietę wrzuć zgodnie z regulaminem https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
aktualna dieta słąbo wygląda pod względem urozmaicenia, brakuje warzyw, owoców...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poziom tkanki tłuszczowej

Następny temat

Bulk na redukcji?

WHEY premium