SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja- 10 wskazówek żywieniowych

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 495
Nie wiem czy schodzi w 100% z tluszczu, ale nie czuje oslabienia.

JUst DO it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 495
Tylko ostatnio przez pare waznych zajec lekko zaklocil mi sie cykl diety ;/

Teraz mam jeszcze pytanie co do obozu. Jak mam dawkowac te odzywki? Bialko czy baton bedzie lepszy przed porannym biegiem?

6.30 Bieg
10 Trening na gumach, sprinty lub silownia
16 Trening na macie

Jak dawkowac przed i po? I co konkretnie bo do dyspozycji bd mial Izolat, MyoFusion i batony no i tego shake'a co wczesniej link podawalem. ;)

JUst DO it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 495
I jeszcze jedno pytanie, ktore nurtuje mnie juz dosyc dlugo, tylko zawsze zapominam napisac. Jak dlugi powinien byc odstep pomiedzy ostatnim posilkiem a snem?

JUst DO it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 495
Sir_Lukasz jak chcesz to moge dodac nowe fotki dla porownania.

Aaa...tamte byly robione bez spinki ;)

JUst DO it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Dawaj foty


ostatni posiłek przed snem - ustalmy że godzinka to na luzaku - chociaż ja się tym tak nie przejmuje i w zasadze 15 minut przed snem pije odżywkę białkową i wcianam jabłuszko


Teraz tak - biegi robią wam w takim razie naczczo rozumiem- wiesz jak długie - Tu wypił bym poprostu białko -
po biegu napewno będziesz miał śniadanie - jesli uznasz że śniadanie jest słabe możesz zjeść sobie do tego batona /+multiwitamina/


potem o 10 zaczynasz siłówkę - po siłówce - owoc + białeczko
potem pewnie masz obiad - sądze że będzie tam mięso - ale pewnie słabo ze zdrowymi tłuszczami - więc Omega 3 /w zasadzie do każdego posiłku/

potem o 16 mata + po macie znowu - białko + owoc / lub baton - wg uznania - zalezy jakie batony jeszcze - jesli mają mało tłuszczy to możesz je zjeść zaraz po treningu

potem pewnie ok 19 kolacja - i tu podobnie jak na sniadaniu - jesli uznasz że kolacja jest niewystarczająca to zjedz batona

ale z tymi sztucznymi białkami też niema co przesadzać - jesli masz możliwość jedzenia normalnych posiłków to opieraj się na naturalnych źródłach białka - ważnie żeby przed i po treningu w naszym organiźmie było białeczko

przed samym snem myofusion - bo ono chyba ma też białka wolnowchłanialne-
a przed porannym biegiem i po treningach - izolat

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 495
Batoniki to beda Matrixy z Olimpu (B:24 W:20,5 T:8)
Mam juz z Olimpu Gold Omega 3 i HI TECA Vitamin A-Z

JUst DO it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 495
Foty wrzuce w niedziele jakos ;)

JUst DO it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 495
Niestety nie mam warunkow do zamieszczenia fotek ze wzgledu na slaby sygnal internetu ;/

JUst DO it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 495
Juz jestem po obozie. Waga skoczyla mi do 65, jadnak nie martwie sie tym zbytnio bo oboz byl bardzo intensywny i pewnie masa miesniowa tez sie zwiekszyla. Diety niestety nie mialem jak utrzymac, ale od jutra znow zaczne ja na nowo. 15.08.09 jade na kolejny dwutygodniowy oboz. Ma to byc oboz silowy (silownia 3 razy w tyg intensywna) i dlatego planuje moze zakupic sobie jakis stack kreatynowy, zeby zwiekszyc sile i troche mase tak, zeby po redukcji bylo ok 62-63kg

JUst DO it!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurak ugotowany na patelni z dodatkiem przypraw

Następny temat

Jak efekty?

WHEY premium