SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja-prośba o kilka wskazówek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Witam forumowiczów. Ćwiczę ok. roku, najpierw ogólnorozwojówka, potem troszkę masowałem i teraz jestem na półmetku treningu typowo siłowego. Teraz chciałbym się pozbyć trochę zalegającego tłuszczu i potrzebuję kilku wskazówek. Wiadomo że trzeba rozłożyć to w czasie i trwale zmienić żywienie, ale człowiek jest istotą niecierpliwą wiec chciałbym wprowadzić też jakieś wspomagacze. Moim celem jest pozbycie się MAX 10kg. W obecnej diecie mam jakieś 2300 kcal, jest dość mało zróżnicowana ze względu na budżet i niestety szkołę, wygląda mniej więcej tak:
I:
płatki owsiane/musli + mleko
II: Kanapka z chlebem pełnoziarnistym i piersią z kurczaka:D
III: jw plus orzechy włoskie(gdyby ktoś polecił jakiś zamiennik)
IV przed treningowy : ryż/kasza gryczana/kasza jaglana/jęczmienna z kurczakiem plus oliwa czasem warzywa do tego( nie liczę ich do bilansu)
V po treningowy :jw plus zaraz po treningu miód ew banan
VI przed snem: ser biały mleko coś do smaku
Trening ułoży mi trener z siłowni tylko pytanie: co w połączeniu z czym mam stosować aby osiągnąć najtrwalsze i najlepsze rezultaty i co mam zmienić w diecie?




Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 83/5

Wzrost: 180

Obwód klatki: 105+\-

Obwód ramienia: 35\6

Obwód talii: 90

Obwód uda: 64

Obwód łydki: 39

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła


Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Rowerek(jak jest cieplej), 3x w tyg. siłownia, 3 razy w tyg basen po pół godz.

Odżywianie: od półtora miesiąca stosuję dietę, w święta nie dałem rady:/, dieta wraca od soboty

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak, zjem wszystko co będzie trzeba

Stan zdrowia: dobry, lekka astma alergiczna(przeklęte roztocza)

Preferowane formy aktywności fizycznej: jakiś trening na siłowni i basen

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Magnez+B6 :)

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak, jakieś spalacze

Stosowane wcześniej diety: od półtora miesiąca
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Poszukaj i poczytaj o diecie na forum, masz wiele możliwość. Najlepszym sposobem na redukcję jest ujemny bilans kcl :P Spalacze bez tego nie zadziałają.

Uwagi
I - dodaj jakieś dobre białko żeby zatrzymać nocny katabolizm.
II i III. Zainwestuj w jakieś pojemniki i jako zamiennik możesz sobie wziąć kuraka z kaszą, ryżem, jakieś warzywka.
VI ser spoko mleko już masz w I dużo laktozy się robi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diete do OCENY

Następny temat

Dieta redukcyjna i trening do oceny,proszę o uwagi. Biore się za siebie w końcu.

WHEY premium