SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 100kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 125843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
A ja powiem, że jest bardzo dobrze. Lekki odpoczynek i ciśniesz dalej. Brzuch się poprawił, boki też, no i gino "uciekła" Idziesz w dobrym kierunku.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Nie chciałabym się bawić w "szpiega" - ale na pierwszym zdjęciu w prawym rogu masz zgrzewkę wody i co to jest co koło niej stoi? Już na kolejnym zdjęciu nie ma:) Łudząco przypomina jakiś słodki napój gazowany..
A tak na serio - różnica jest. Nie zniechęcaj się, jeszcze trochę wytrwałości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
To cola Zero z biedronki :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 193 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 101709
Cola zero z biedry Na drugim zdj zasłaniam ją nogą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zmiana sylwetki jak najbardziej na plus. Trzeba czasu i cierpliwości a bez wątpienia będzie coraz lepiej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 193 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 101709
Dzięki za miłe słowa, na pewno na tym nie przestane. Za długo byłem grubaskiem ;p Zastanawiam się czy są jakieś magiczne tricki na sen? Mam duże problemy ze snem, w trakcie dnia mógłbym zasnąć w każdej chwili, ale w nocy coś się we mnie uruchamia i ciężko mi zasnąć, dzisiaj np. spałem 2 godziny.. i to nad ranem jak się jasno zaczęło robić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
W dzień chcesz spać, bo nie sypiasz w nocy - tak sądzę. Chyba, że to po jakimś posiłku, czy coś?
Ale poprawić sen może: GABA, ashwagandha, ale też można rozważyć różeniec górski, czy ZMA. Może coś siępoprawi.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Gaba z nielicznych suplementów rzeczywiście wspomaga jakość snu, warto po nią sięgnąć. Niedobór snu może mieć szerokie podłoże, w tym stres.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tobie Ja tam wolę Ashwę
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ashwa ssie żartuję
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Kebab

WHEY premium