SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Morales_37 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
Witam.
Niedawno zakupiłem ławeczkę regulowaną , 3 gryfy(długi - prosty i 2 krótkie). Do tego mam 75~kg obciażeń.
Mam 18 lat , ważę 90kg , mój wzrost wynosi 178cm. Nigdy wczesniej nie miałem doczynienia z siłownią
Chciałbym schudnąć te 10kg , zależy mi na pozbyciu się tłuszczu(głównie z brzucha).
Na razie diety jako takiej nie posiadam , wywaliłem jedynie słodycze , napoje gazowane , ziemniaki , makaron , do tego dochodzi jeszcze chleb. Jak widać stosowałbym dietę niskowęglowodanową.

Mam jednak inne pytanie , co z treningiem? Czytałem wiele tematów i wychodzi że jednym z lepszych treningów na redukcję jest ACT. Jednak totalnie nie wiem co mam wykonywać , ile 'obwódów' robić ,jakie ćwiczenia i kiedy. Proszę o pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeczytaj to co jest pod moim postem. Tam masz treningi redukcyjne i też podstawy układania diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
Czytałem , wychodzi na to że dobrym połączeniem jest ACT+ najlepiej aeroby lub hit po lub w dni nie treningowe.
Jednak chciałbym dowiedzieć się jakie ćwiczenia mam wykonywać na sprzęcie którym dysponuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tym nie za wiele zrobisz. Gdybym ja miał do dyspozycji taki sprzęt to robiłbym treningi wytrzymałościowo-siłowe. Dokup do tego zestawu drążek i poręcze. Wtedy będziesz mógł ułożyć sobie bardzo fajne obwody. A teraz jest trochę słabo, ale możesz zrobić ciągi, thrusters, wiosłowanie, wyciskanie leżąc, wyciskanie żołnierskie czy uginanie na bicka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
Nie da się tego drążka zastąpić innymi ćwiczeniami? I czy mógłbyś podać jakiś plan treningu jak dla kogoś kto nie miał W OGÓLE z tym doczynienia? bo totalnie nie wiem jakie ćwiczenia wrzucić , co i jak i po ile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobacz do działu trening dla początkujących. A drążka nie da się zastąpić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=22606
Znalazłem takie coś na necie , nada się taki trening? Zaczynając od 12 powtórzeń , nie wiem ile serii. Wiem że zwiększałbym obwody co 1,2 tygodnie. Czy ćwiczenia wykonywane tutaj są dobre tak jak są(chodzi mi o kolejność ich wykonywania). I czemu nie ma wyciskania sztangi na płasko?Czym zastąpić punkt 6? I czym ew zastąpić punkt 10 (czy jednak go zostawić?).

Zmieniony przez - RIVER7 w dniu 2010-02-03 15:35:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
Czy mógłby ktoś odpowiedzieć? bo zamierzam od jutra zaczać trening ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
refresh ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Lewa strona brzucha;>

Następny temat

Alainaaa/blog/redukcja etap II

WHEY premium