SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8995
Witam, mam zamiar przeprowadzić redukcje opartą na TSE(Olimp) + Dren (MHP) i zastanawiam się czy do tego nie dodać jeszcze kreatki z jakimś pumpem np Aero2 ? Co wy na to ? A i jeszcze co oprócz tego można by było dodać/zmienić ? ; >
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
Dodaj diete!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8995
Kurna ! jak ja kocham to forum... Ja się tutaj próbuje dowiedzieć czy warto to połączyć czy dobry efekt będzie, a ci mi tu piszą o diecie nosz qwa :/ @up nie jestem taki ciemny żeby nie wiedzieć że dieta to podstawa... >.>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29662
widać że sie kompletnie na rzeczy nie znasz :/... Skoro zadajesz tu pytania, to w celu ze ktoś mądrzejszy Ci coś doradzi... Więc jeśli padło pytanie o diete to widocznie jest komuś Twoja dieta potrzebna do udzielenia CI pomocy. Zaczynaj od podstaw!

Zmieniony przez - GrUbYgr w dniu 2008-10-11 17:24:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8995
Hmm no tak ale przecież on nie mówił, żebym podał jaką mam dietę tylko żeby w ogóle ją dodał ;o o kurcze czytanie ze zrozumieniem się kłania ? A po za tym to jest dział odżywki i suplementy jakbyś nie zauważył, więc pytałem się czy takie połączenie ma sens i coś daje/spełni moje oczekiwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
ziomus a tak na marginesie to wklej ta swoje diete redukcyjna chcetnie popatrze jak to wyglada u ciebie

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29662
no wiesz, to na 1 wychodzi. Odp brzmi że nie ma sensu jak nie bd miał diety!... Bez diety tylko lekko na Ciebie podziała. Najważniejszy jest trening i dieta a później jakieś prochy. CO z tego że bd brał spalacze jeśli bd spożywał 2 razy więcej kalori niż musisz przy redukcji

Zmieniony przez - GrUbYgr w dniu 2008-10-11 17:49:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8995
@GrUbYgr - Mam do jasnej cholory diete, ta ? Ja w tym temacie się pytam czy te środki które wymieniłem przy diecie zadziałają i czy warto je brać ! omg rusz czasem głową a nie kurna piszesz jakieś głupoty cały czas! Ja potrzebuje odpowiedzi konkretnej a nie pieprzenia w bambus !

@SharkMen
http://img262.imageshack.us/my.php?image=29489238vr8.jpg
http://img100.imageshack.us/my.php?image=11877021lu9.jpg

1 - pierwsze śniadanie
2 - śniadanie w szkole do tego dochodzi 500ml jogurtu pitnego jogobelli ;] ale tego nie mogłem znaleźć w tym spisie vitala
3 - obiad + jakaś surówka (ogórki, pomidory, coś)
4 - przedtreningowy + pare łyżeczek cukru i śmietany.
5 - potreningowy nie miałem tam spisu supli więc 50g carbo i 30g białka po 30min.
6 - kolacja + 40g wolnowchłaniającego się białka teraz - DYMITIZE elite 12, wcześniej było WPC ;F
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29662
jeśli masz dietę to podziałają. I oczywiście treningi dobre i systematyczne. i nie pokazuj swojej "kultury" co chwila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8995
A nie można było tak odrazu odpowiedzieć ? :/ Chciałem tylko uzyskać informacje czy to dobre połączenie, i usłyszeć opinie innych którzy jechali na czymś takim...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29662
:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scorch vs Redline Gel Capsules

Następny temat

TSE + Dren + dodatki ?? Szybka odpowiedz

WHEY premium