SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko a redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5990
Witam! Chcial bym sie dowiedziec jakie bialko wybrac patrzac pod kontem spalania tluszczu. (najlepiej olimpu chyba ze jest cos ciekawszego)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ekonomia , coz sadze ze nie na dlugo ,chyba .Chodz nie powiem smako odzywki sa oki,ale neistety nie chamuja glodu tak jak pozywienie,co jest normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
jak qazar - nie ma bialka "na mase" i "na redookcje";

byc moze koledze moglo chodzic o TEF (thermic effect of food), czyli zjawisko używania energii do zjedzenia i przetrawienia pokarmu; w przypadku bialka TEF wynosi ~30% (ww bodajze 10%, tlooszcze 2-3%); wtedy ewentualnie mozna powiedziec o bialku "pod katem spalania tlooszczu"; niemniej tef jest wyzszy w przypadku pokarmoow stalych (typu choode mieso) niz w przypadku proszkoow bialkowych;

co do propozycji, roowniez jak q., moze byc sp80

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
dokladnie u nas zwane jako termogeneza po posilkowa ,bialak ma ja najwyzsza ,a dlaczego jedzonko ma wyzsza wiecej procesow na trawienie jest potrzebne ,dlateggo wazne aby dostrczac duzo bialak z pokarmow ,mieso i nabial(jesli dopiero zaczynasz ,albo nie chesz jakis mega niskich poziomow tluszczu) a dlaczego nabial jest bogaty w wapn ,ktory wspomaga odchudzanie (dlatego dobrym spalaczem sa pirogroniany ,ale drogie i suplementacjia nie opalacanlan )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
heeh czyatelm ostatnio ciekawa dyskusje madrych ludzi na temat TEF bialka i w sumie nie bylo porozumienia czy TEF jest wliczone do kalorcznosci bialka czy nie ma :D

podaje to na zasadzie ciekawostki bo kto wie gdzie jeszcze moga sie czaic progi :D

suszone miesa bedzie mialo TEF wiekszy niz mielone surowe np :D
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
no nie zjarzylem
chodzilo mi o to ze prawdopodbnie potrzeba wiecej procesow trawienych aby przetrawic mieso sluszone niz tatara ,chyba ze bladze z logika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no w sumie surowe jest nie najlepszym przykladem
ale mi gras zabrala mozliwosc edycji :D

tak o to m ibeigalo
i dlatego Gras dala mieso VS sp80 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
no ja wiem po sluszonym miesie mialem rozrtoj zoaldka a tatar wchodzi jak zloto ,ale fakt jeden stac cie jedz wolowine/drob a nie pij bialka ,ja kiedys tak zrobie ,a narazie tygodniowo 1kg bialak pije

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-03-04 11:52:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tfb - czy warto

Następny temat

kreatyna + ??

WHEY premium