SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja brzuszka (TFB,bialko...)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Witam,
Jestem wlasnie w 3 tygodniu cyklu kreatynowego. Waze 74 kg mam 180-181 cm wzrostu. Chcial bym spalic troche tluszczyku z brzucha, ale nie chcem z reszty ciala, bo nie chcem chudo wygladac. Jak to zrobic? Mam Thermo fat burnera z treca (180tabs-czy to nie jest szkodliwe?). Dokupie sobie jeszcze do tego bialko i jakis antykatabolik. Jak spalic sam brzuszek? Koncze cykl kreatyny za jakies 2 tygodnie i tak tydzien przed koncem chcem zaczac brac tfb. Wiem, ze tluszcz spala sie z calego ciala, ale czy da sie to jakos ograniczyc i spalic tylko z brzucha? Nie chcem stracic moich ciezko wyrobionych kilogramow (Od poczatku cwiczen z 58kg do 74kg). Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1402
Thermo Fat Burner - jest dość skuteczny i raczej nie szkodliwy - chyba ,ze twoj organizm nie jest dostosowany do kofeiny.
Tluszcz spala sie z calego ciala przez aeroby!
Mozesz sprobowac tak - mi pomoglo - rob sobie codziennie wieczokiem (niekoniecznie) tak:
owin brzuch pasem rozgrzewajacym lub grubym szalikiem i zrob z300-500 unoszen nog ale nie w zwisie tylko na lezaca - poczujesz niesamowity bol brzucha, ale tez powinien spalic sie tluszcz.
rob tak codziennie (np. w niedziele przerwa) - tak dlugo jak bedziesz chcial. oczywiscie to 300-500 to nie naraz tylko podziel to na pare podejsc!
POWODZENIA

Zapraszam na http://www.bartekmedon.prv.pl ! Wejdz a nie pożałujesz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
A jak go brac? Moze by nie spalic tluszczu z calego ciala to moze tylko brac przed treningiem brzucha i po? A moze lepsze bylo by hmb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
aby efektywnie spalac tlooszcz moosisz byc na diecie redookcyjnej..-> tlooszcz spalany jest z calego ciala...tu moze pomooc /jesli tlooszczu jest niewiele/ np..termogenik miejscowy /na yohimbinie/...ale zaznaczam ze to dosc drogi interes...



Zmieniony przez - v3gas w dniu 2004-05-21 20:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1402
Oczywiście musisz mieć odpowiednią dietę - jak Ci pisałem spytaj lub poszukaj w dziale odżywianie.
A co TFB - to patrząc na jego skład to trzeba by było kupić ze dwa opakowania i brać po 4-6 dziennie

Zapraszam na http://www.bartekmedon.prv.pl ! Wejdz a nie pożałujesz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
co to teraz taka denna moda na sfd na te podwoojne oo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3076
"nowa moda sfd" - nie wiesz jak sie pisze czy u czy ó pisz oo

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie bialko za 50-60 zl moge kupic??

Następny temat

na pobudzenie....

WHEY premium