SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko a redukcja wagi ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Mam kilka pytań
Mam 25 lat
183 cm wzrostu
115 kg wagi

Ćwiczę na siłowni:
poniedziałek - Klatka (najsłabsza)
wtorek - Triceps
środa - Biceps
czwartek - Klatka (najsłabsza)
piątek - Plecy
sobota - Barki

po siłowni 30 min marszu/biegu w miarę możliwości i skakanka

W miarę trzymam dietę, pomału ograniczam niezdrowe jedzenie.

Zastanawiam się na kupienie białka :
BIAŁKO OSTROWIA+ŁOWICKIE WPC_3400g

Zastanawiam się czy nie przytyje po białku?
Czy siła zbyt szybki mi nie urośnie żeby nie było szoku dla stawów?

Może macie jakieś uwagi jeśli chodzi o tryb ćwiczeń?

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 373 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6935
XD nie masz czego sie bac! spokojnie mozesz sobie kupic. I radze Ci zwiekszyc aeroby 45min-1h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402340
uklad treningu do d... gdzie trening nóg??

co do bialka, to kupujesz jezeli wiesz ze z jedzenia nie jestes w stanie dostarczyc calego zapotrzebowania na nie,
sila od bialka Ci nie wzrosnie

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-11-06 19:03:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
wincol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Dlaczego uważasz że trening do dupy, staram się klatkę robi c 2 razy w tygodniu bo to moja pieta Achillesowa, a rozkładam dane ćwiczenia na każdy dzień żeby ćwiczyć dany mięsień na max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402340
imo bez sensu jest ze dajesz osobny trening na biceps i osobny na triceps, nie ma takiej potrzeby, albo dajesz razem albo do wiekszych grup,
nog nie masz w rozpisce, dlaczego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Siłownie mam w domu dostępną 24 h, rozłożyłem wszystkie ćwiczenia na każdy dzień żeby codziennie coś " po pakować " nie zabiera mi to az tyle czasu jak bym miał łączyć np klatke +tricepi itd. . Czy to jest aż tak złe ze rozkładam wszystko na dni ? A czemu nóg hmm sam nie wiem, będę musiał się przełamać, a bieżnia i skakanka nie wystarczy na początku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402340
chcialbys ale niestety nie wystarczy...
dołoz nogi do planu a biceps i triceps do wiekszych partii lub razem na jednym treningu...potrzeba jeszcze czasu na regeneracje, to przecież wtedy nasze miesnie rosna... przy takim rozkladzie jak Ty masz ,gdzie jeszcze nogi dojda tego czasu nie bedzie prawie wcale..
wystarcza Ci 4 dni treningowe w tygodniu,

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-11-06 19:33:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
To może poniedziałek Klatka, wtorek Biceps+Triceps, środa Plecy, czwartek barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
To może poniedziałek Klatka, wtorek Biceps+Triceps, środa Plecy, czwartek Klatka, piątek Barki+Grzbiet, sobota nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Klatka 2 razy w tygodniu bo jest słabiutka, może tak być??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA

Następny temat

Purple Wraath+ Cm3 + Napalm

WHEY premium