SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, jakie spalacze, suplementy?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35
Polecicie dobry spalacz? Który nie obciąży organizmu i będzie zdrowy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4720
apaczabc
Polecicie dobry spalacz? Który nie obciąży organizmu i będzie zdrowy?


Bieganie w terenie + zbilansowana dieta = gwarancja na 100% sukcesu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35
Dieta oczywiście jest , areoby po każdym treningu 30 minut - jestem na siłowni 3 razy w tygodniu :) Chcialem jeszcze bardziej podkręcic redukcję jakimś suplementem :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4720
Czyli jesteś na dobrej drodze. Cudownych (chemicznych) dróg na skróty nie ma... Czas zrobi swoje.
Chcesz przyspieszyć redukcję? To pij dużo mineralnej i zero alkoholu. Nawet w weekend...



Zmieniony przez - Sorge27 w dniu 2015-01-18 00:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Typowe termogeniki sa naładowane koffi poszukaj coś w rodzaju far burnera jak nie chcesz obciazac organizmu.lub jakis dekikatny z nie duza iloscia koffi popatrz w ofercie scitec ma kilka ciekawych produktow.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35
Bo o co mi chodzi, kumpel, który tak na marginesie się nie zna na siłowni, ale oczywiście siebie uważa jako wielkiego znawcę, brał jakiś specyfik chyba thermal się nazywał (a kiedyś jeszcze podobny inny), pocił się, zawroty głowy, kołatanie serca, ale był zachwycony, bo waga spadała i to szybko... ale to kosztem zdrowia, mi zależy na takim, który daje efekty, ale jest zdrowy, jakiś ziołowy itp. i który negatywnie nie wpływnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35
Niestety ale mój kolega jest przygłupem. Widziałeś skutki thermala o jakich napisałem, zawroty głowy, pocenie się, bezsenność, kołatanie serca, ale najważniejsze że waga w dół... taaa... organizm wyniszczony, co pół roku waga jest waha sie o 10 kg, bo sesja stres egzaminy, je tragicznie, a potem szybko chce wrócić do formy... a potem za pół roku to samo sie powtarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
w thermalu skład to jedna wielka niewiadoma,linki które ci podałem gwarantuja bezpieczeństwo środka tak samo jak wszystkie tego typu produkty które masz dostepne w sklepie sfd.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Chwilowy brak w sklepie, ale polecam również Revex:
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_REVEX-16-opis28168.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie kupowałbym spalaczy. Ewentualnie na sam koniec redukcji. Brałem różne spalacze, Diablos, Hellfire, a teraz finaflex i w sumie pieniądze zmarnowane. Waga leci tak samo jak bez, ale jak już serio chcesz to te co łodzianin dał.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna, POMOCY!

Następny temat

dieta na redukcję przy 90 kg oraz 188 cm wzrostu.

WHEY premium