SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real (Ale Koks ze mnie) Zdjęcia ( Ale marnie wyszedłem )

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
No niestety tak prawie wszyscy maja

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8782
Dolaczam sie :) w lustrze jest dość znosnie, ale gdy cykne zdjęcie to no ale dlaczego tak jest (bo nikt nie dal konkretnej odpowiedzi) czy to wina naszej psychiki, oczow? Czy co ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Wyglądu

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2734
dokładnie :D
staje sobie po treningu przed lustrem i postanawiam uwiecznić tą napompowaną sylwetkę, ale na zdjęciu wychodzę gorzej niż w rzeczywistości wyglądam przed treningiem :D to już chyba standard ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
ee no to elegancko, myslalem ze tylko ja tak mam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
a ja mam na odwrót, no może poza brzuchem który na zdj wychodzi słabooo :/

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Ja tez mam tak, w lustrze gites, na zdjeciach jak picza ^^

a macie tak ze wieczorami jestescie wieksi niz np rano :P ?
mi sie tak wydaje ze o wiele lepiej wygladam wieczorem zaraz przed snem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Możliwe. Mięśnie rozruszane są i lepiej wyglądają. Rano to totalnie płasko sie czuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Ja tak samo. :P

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
tyle ze wez pod uwage np to że rano masz mocne oswietlenie, a wieczorem masz tylko lampy czyli oswietlenie slabsze i wydaje sie yc wiekszym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trener personalny - podyplomowe AWF

Następny temat

Jak ułożyć trening?

WHEY premium