SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ratować cykl 2xXP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3730
Witam! Mam problem z cyklem na xpandzie. Dieta, trening - wszystko za***iście jak zawsze, żadnych uchybień, odpowiednio dużo snu, mało wysiłku poza siłownią. Problem polega na tym że za mną już 25 dni cyklu 2x xpand i zero efektów jeśli chodzi o mase. Biceps jak było 43 tak jest dalej 43, klatka (120) też bez zmian. SIła troche poszła do przodu ale nie zależy mi na niej. Dla porównania dodam, że poprzedni cykl 2xcp trwał sześć tygodni, ale już po pierwszym tygodniu biceps skoczył z 42 na 43 i utrzymałem to przez cały cykl i późniejszą przerwę od brania kreatyny. Mojego obecnego cyklu na xpandzie zostało mi jeszcze drugie 25 dni. Czy jeśli do tej pory nie mam przyrostów to czy mogę sie ich spodziewać? I co zrobić dodatkowo by maxymalnie wykorzystać te pozostałe 25 dni?


EDIT: xpanda biore rano na czczo i przed treningiem - moze przejść na sposób taki jak na etykiecie czyli przed i po treningu? XPAND oczywiście nowy 925 g opakowanie

Zmieniony przez - Iryd_kg w dniu 2007-02-22 10:12:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10673
wiatam mam podobne osiagi i wymiary do twoich biore akurat tez 2x xp new do tego bialko gainera zma apteczne carbo tauryne tse i mam bardzo podobny problem zjadlem prawie cala puche i praktycznie nic tylko ze mialem 1 puszke xpanda zbrylonego bardzo slabo na poczatku dzialal zaczelem dowkowac 3 razy dziennie w dni treninowe 2 razy w nietreningowe
zbylonego teraz dawkuje z rana a tego drugiego przed i po treningu
i zaczyna cos sie dziac na treningu lepsza pompa bic tez troche ruszyl w klacie doszlo ponad 2 cmm mysle ze to przez tego xp zbrylonego albo tak dlugo sie rozkrecal dieta oczywiscie jest ..

rok temu bralem KO i efekty mialem duzo wieksze niz po XP suple i dieta praktycznie ta sama tylko ze do KO mialem jeszcze glutamine t6

a jakiego miales xp jak byl zbrylony to faktycznie moze bardzo slabo dzialac przynajmniej w moim przypadku tak jest a po tym normalnym proszek efekty juz widzialem po 4 dniu

silowo sie nie sprawdzalem ale wydaje mi sie ze tez do przodu

w zyciu 3 zeczy nie da sie zrobic
wódy przepic
roboty przerobic
baby przeruchac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nic nie rośnie dorzuć kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10673


w zyciu 3 zeczy nie da sie zrobic
wódy przepic
roboty przerobic
baby przeruchac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3730
DUDEK - nie mam 15 lat byś musiał zarzucać mu tego typu linki. Nadwyżka kaloryczna jest wystarczająca.

A XPAND nie był zbrylony - normalna sypka konsystencja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8377
Jak nie dieta, jak nie xp to trening - zastosuj cos nowatorskiego - zmieniacj ciwczenia, co trening dla dezorienatcji miesji itp. Masz pewnie doswiadczenie wiec sam wiesz...

"Each good food I eat, well, it’s another brick in this motherf***ing house I’m building"...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3730
Trening zawsze zmieniam co cykl i nie wide potrzeby zmiany obecnego w połowie cyklu gdyż reakcje organizmu są prawidłowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Pierwsze pytanie ,czy XP mieszacie razem z gainerami lub białkami ?
Czy XP po treningu stosujecie z dużą dawką węgli ?

Jeśli zależy Wam na zwiększeniu masy a mniej siły,to dorzucajcie do każdej porcji XP zwykłe mono z węglami.Ale nigdy nie mieszajcie z żadnym białkiem pod jakąkolwiek postacią !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitro - pytanie

Następny temat

masa,masa,masa...

WHEY premium