SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RODZAJE TRENIGU Z PUNKTU WIDZENIA REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 223
dzięki :) przyda się, sog

"amarte es mi pecado.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 325
dzięki wielkie właśnie jestem na etapie zdobywania informacji i planowanie diety i treningu więc informacje jak nejbardziej przydatne SOG oczywiście :):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862
Dobra robotapodoba mi sie SOGacz

Wu-Tang it could be dangerous!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
ja chciałam zapytac jaki trening wybrac, mam 159cm i waze 54-55kg, chcialabym zbic do 50kg, poziom tkanki tluszczowej ok 24-25%. jesli chodzi o diete to jem produkty o niskim indeksie glikemicznym, unikam chleba, ziemniakow, jesli chodzi o tluszcze to golwnie z oliwy z oliwek, orzechow itp.; ogtluszczone produkty mleczne, choc zdarzaja mi sie slodycze:/ ale ograniczam je jak tylko moge :)
chodze na silownie 3 razy w tyg. wiecej nie dam rady, tzn. jak probuje wiecej to i tak sie jakos wykrece :D no wiec chodze 3 razy w tyg. do tej pory cwiczylam po godzinie (steper/rowerek/szybki marsz na bierzni).
Odkad poczytalam o HIITcie zaczelam go stosowac, ale nie wiem cy mam go robic zamiast areobow, bo wiem ze nie mozna HITTa z areobami laczyc. Wiec powstaje pytanie czy te 3 razy robic HIITa, czy np. jeden dzien HIITa a reszte areobow czy silowe wlaczyc. Przypominam ze zalezy mi narazie glownie na zbiciu 4-5kg. Za rade bed wdzieczna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 327
sog jak w morde strzelil :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89
a o diecie nic... chce połączyc HIIT i siłke al enie wiem czy dieta niskokaloryczna byłaby odpowiednia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
Dlaczego po treningu,moja waga jest zawsze wieksza o jakies 200-300 g. niz przed ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
witam,
czy ktos moglby mi doradzic jakie cwiczenia wykonywac zeby troche zredukowac tkanke tluszczowa? dopiero zaczynam. 3 dni w tygodniu cwiczenia silowe i na worku. ale brakuje czegos w stylu HIIT aerobow, a czy cos. no i glowny problem polega na tym, ze mam astme oskrzelowa, wiec z wydolnoscia i kondycja raczej kiepsko..

(18 lat, 162 cm wzrostu, 56 kg)

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz, Roksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
BARDZO WARTOSCIOWE !!! dał bym soga jak bym mogł :) widac dobra rekę

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
narazie pozostan na tym etepie- stopniowo można będzie cos dodawać- ale jak wspomnialem raczej powoli- musisz sie wdrażać w ten trening o którym pisałeś...
mam nadzieje, że jest wlaściwy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wolne, a szybkoprzyswajalne bialko

Następny temat

bialko jaj

WHEY premium