SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REdukcja czy masa?? pomocy

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5267
Witam

1.co mam teraz robic redukcje czy mase mam 180cm i 80kg wagi.

2.jaki mam typ budowy bo ciezko mi to ocenic wczesniej wazylem okolo 65kg cwicze okolo 1,5roku z przerwami ale zadnej specjalnej diety nie mialem wiec sie troche zalalem.

3 oraz jaki orientacyjnie moge miec poziom tkanki tluszczowej

Z góry dziekuje za pomoc.






Zmieniony przez - matmar8226 w dniu 2013-08-08 19:41:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pozim tk tl ~15%

wg mnie jesli mozesz sie redukowac (np nie jestes zmeczony juz obecna dieta)
to wrto zejsc nieco nizej z poziomem tluszczu i wtedy POWOLI robic mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5267
dzieki bardzo no myslalem zeby jeszcze robic okolo 4tygodni redukcje czy to bedzie dobry okres czy powina trwac wiecej? areoby robie 4x40-45min. A potem sprubowac robic mase dobrej jakosci i areoby 2x 20min w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
Po co ci aeroby przy masie? chyba ze chcesz wiecej zjadac;p

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
madre aeroby maja swoje miejsce rowniez w sezonie masowym (pomijam nieco ekstremanlnych hardgainerow)
pomocny moze byc np artykul
Co robić, aby nie obrosnąć tłuszczem podczas sezonu masowego? z numeru 18. Perfect Body
choc wydaje mi sie ze ten temat omawialismy rowniez dokladniej w jakims numerze Perfect Body osobno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
matmar8226
dzieki bardzo no myslalem zeby jeszcze robic okolo 4tygodni redukcje czy to bedzie dobry okres czy powina trwac wiecej? areoby robie 4x40-45min. A potem sprubowac robic mase dobrej jakosci i areoby 2x 20min w tygodniu.


jesli odchudzasz sie juz dawno to 2 tygodnie na podtrzymaniu beda wskazane
a pozniej mozesz znow wskoczyc na redukcje aby dojsc do poziomu ~12% lub az bedziesz zadowolony i wtedy z glowa (nie za duzo kalorii od razu) na lekka mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5267
a czy jest sens robic np rano 40min areobow i wieczorem 30min?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
odpowiedzz w drugim watku - prosze NIE zadawaj tego samego pytania w wielu miejscach ...
a na przyszlosc najlepiej wiaz je z odpowiednim tematem - czyli jak pytales o bialko tam NIE powinno pasc pytanie o aeroby tylko tutaj ...
dzieki !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czyżby kolejny chochlik się wdarł? ;)

Następny temat

Jakie wybrac białko firmy olimp

WHEY premium