SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 273
Jak lepiej ćwiczyć klata+ biceps i plecy+ triceps czy klata+ triceps i plecy +biceps? Bo słyszałem że przy treningu klaty bardziej pracuje triceps od bicepsa ale nie wiem czy to prawda więc tu doświadczonych się pytam :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270729
d.a.r.i.o

udzielił Ci najlepszej z możliwych odpowiedzi

Ja osobiscie robie klata+ tric i plecy + bic bo:
-robie wtedy troszke mniej serii na bica i trica,bo są już "podmęczone" treningiem pleców i klaty
- robie tak,gdyz daje wtedy bicowi i tricowi wycisk raz w tygodniu(tzn robiąc klata+ bic, w sesji na klate lekko bym trica zmęczył i później drugi raz w tygodniu robiłbym go w sesji z plecami...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
W zasadzie to sprawa indywidualna. Zdania są podzielone.

Jedno jest pewne. Przy klacie pracuje tric, przy plecach bic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 535
Wg mnie lepsza wersja to klata + biceps i nie plecy a barki z tricepsem

All sounds great till the day you find yourself confronted by a choice.
A choice to make a diffrence, to help someone, or to walk away and to save yourself.
I learned something that day... You can always walk away.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
mateusz
W takim razie w treningu 3-dniowym zostaje połączenie nogi+plecy co jest niemal samobójstwem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
klata+tric+barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 273
danio16
Myślę że u mnie to by nie wypaliło bo poświęcam gdy ćwiczę 2 godziny chociaż może bym tą znalazł godzinkę na trening ale co z resztą dni co ćwiczę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Przede wszytskim - jak ćwiczysz?

Split, split partia 2x na tydzień, FBW...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 535
w sumie masz racje FERENC ale powiem Ci ze jak lacze plecy z nogami i jakos daje rade pzdr

All sounds great till the day you find yourself confronted by a choice.
A choice to make a diffrence, to help someone, or to walk away and to save yourself.
I learned something that day... You can always walk away.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
To ja widzę jak Ty trenujesz te nogi i plecy

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 535
11lat gralem w pilke takze nogi nie sprawiaja mi problemu na silowni daje rade:)

All sounds great till the day you find yourself confronted by a choice.
A choice to make a diffrence, to help someone, or to walk away and to save yourself.
I learned something that day... You can always walk away.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
Ja osobiście cwicze teraz spilitem partia 2x Tydz, i powiem, ze jak mam robic plecy, zaraz po nogach, to mi aż się ciężko na samą myśl robi. Jak dwugłowe uda dobrze dostaną przy nogach, to potem mi ciężko wiosłowanie zrobic

Co do pytania autora. Jak już wyżej ktoś wspomniał, to kwestia indywidualna, teraz zrób klata + tric, a jak bęeedziesz układał następny plan, to zrobisz klata bic i będzie OK, zobaczysz co Ci lepiej " wejdzie "

osobiście wolę klata tric, plecy bic.


zdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 2 zestawy

Następny temat

FBW na masę

WHEY premium