SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do "koszykarzy"...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6261
Pytanie jest kierowane do ludzi którzy nie graja w żadnym klubie tylko na boisku np. szkolnym. Jak "trenujecie/trenowaliscie"?? i ile czasu dziennie poswiecacie/poswiecaliscie na "trening"??(opcja w czasie przeszłym jest dla osób które grały w kosza w młodości a teraz np. z braku czasu nie moga )

Zmieniony przez - Kolorek w dniu 2005-08-04 22:28:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
I ten koles mial racje. Myslalem, ze to jest oczywiste. Nawet Jordan do znudznia w wieku 3x lat wykonywal na treningach wszystkie podstawowe elementy, nawet te dziecinnie proste, bo zawsze mozna je zrobic jeszcze lepiej, szybciej, dokladniej, itp. Smiesza mnie ci ktorzy szczegolnie przy malym wzroscie wpadaja na bosiko "porzucac sobie troche" i od razu jest : reversy, And 1, cuda wianki, a potem przychodzi gierka, wejscie pod kosz i czapa jakich malo, bo okazuje sie, ze koles nie potrafi zwyklego dwutaktu zrobic tak by zastawic sie cialem i uchronic od bloku ze strony obroncy. A nawet zwykly dwutakt mozna wykonac na 100 tysiecy sposobow i zawsze znajdze sie obronca, ktory nie zlapie sie na zaden z nich. Dlatego koszykowka to piekna gra. Najpiekniejsza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
kiedy jest mozliwosc czas i checi(to niemal zawsze) :) czesto zdarza sie ze sam wychodze porzucac a jak jest z kim to ide grac poprostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Ja chyba dziczeje,(mam 2 domy, jeden w miescie drugi 8km, w wiosce ) ale przynajmniej w wakacje to jade na rowerku na "wieś" i tam mam 3 moicha, i w 90% to sam gram codziennie po ok. 2 godz. ... I cwicze sobie różne zagrania, np. krótka kiwka i rzut z półdystansu, jak sie powtarza z 20 razy pokolei to zaczyna wychodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
Trening samemu jest trudny, ale staram sie motywowac. Czasami pomaga mi kumpel i wtedy jest ok, bo jest sie do kogo porownac. Samemu to rzuty, drybling i rozne koszykarskie cwicznia z pilka lub bez, ktorych jest mnoswtwo i szczerze mowiac samemu mozna wymyslic kilkadziesiat. Poza tym przymierzam sie do rozpoczecia regularnego zaplanowanego treningu nakierunkowanego na sprawnosc fizyczna (ogolnie pojeta - sila, szybkosc, ....). Takze pod katem koszykowki. A kwintesencja sa gierki w ktorych takze czlowiek trenuje i moze sie sporo nauczyc. I wlasnie wazne jest, zeby z kazdego treninu wynisc cos nowego, czegos sie nauczyc, zrobic jakis postep. To znacznie zbliza do profesjonalnych treningow, szczegolnie mlodziezy, gdzie wazne sa wszystkie tzw. jednostki treningowe ( czas treninowy innymi slowy:D).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
moim treningiem jest czesta gra w kosza

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
6 lat po 3-4 godziny dziennie ( kiedy pogoda byla )

czasem 1/1 czasem wiecej ludzi sie zebralo. potem rzuty do kosza i wsady

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
sadze, ze aby podniesc swoje umiejetnosci dobrze jest grac troszke samemu, jakies zwody kiwki i rzuty z poldystansu, sam tak robie jak kumple nie chca isc pograc to biore pilke ide na boisko i sam rzucam, probuje wsadow, zwlaszcza,ze w poblizu mojego domu mam boisko na ktorym kosze sa na 315, wiec trzeba troszke sie przyzwyczaic do trafien :),musze przyznac, ze to procentuje pozniej :) np. zauwazylem, ze granie na takich wyzszych koszach bardzo dobrze wplywa na wyskok ;) wlasnie dzieki temu teraz "latam", jezeli chodzi o czas poswiecany na taka gre to 1,5h dziennie nieraz co 2 dni, ale zazwyczaj gram z duza iloscia ludzi, tylko poziom rozny (nie ktorzy np. stoja :( i nic nie robia ), takze nie raz warto samemu pograc,co zaraz wykonam... ;)

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
Ja w młodości, tj w szkole średniej to grałem kilka godzin dziennie, na każdej przerwie, plus WF-y i jeszcze po lekcjach zostawałem, a potem wracałem z budy i jesszcze szedłem na kosza, w sobotę SKS-y i takie tam. Te czasy dawno już minęły. Parę lat grałem w warszawskiej WNBA, teraz już tylko w lokalnej lidze amatorskiej, gdzie gra ok 10-12 drużyn. Ale do rzeczy. Obecnie jak zaczyna się sezon, to mamy tylko raz w tygodniu trening i raz mecz, czyli nie przekraczam aktywności dwa razy w tygodniu, do tego robię sobie co drugi dzień taki set: 30-40 pompek, plus 30 brzuszków i grzbietów plus rowerek i nożyce przez 30 sekund i to mi muszę powiedzieć pomaga. Ostatnio w finale rozgrywek sypałem trójki jak jakiś snajper, poza tym mięśnie brzucha pomagają w rzucie z półdystansu (zawsze rzucam z wyskoku). W kosza gram od 15 roku życia, we wrześniu kończę 31 lat i ciągle nie mogę bez tego żyć. Kosz jest the best.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
REEESPEEECT STUART


pamietasz moze jakis kolesi z twoich czasow zeby robili jakies treningi na wyskok albo jakies fajne dunki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
Wiesz co, wtedy to raczej skoka mieli kolesie którzy trenowali lekką atletykę. Nie było jakichś super treningów. Ja sam robiłem dwa razy Air Alert (pierwszy raz chyba w 1996)i niewiele mi to dało. Ja w sumie za dużo nie skakałem w życiu, dlatego Uwaga, niegdy nie miałem poważniejszej kontuzji ani problemów z kolanami. Dzięki czemu przez tyle lat opuściłem może kilka meczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzuty, drybling.

A tak to sama gra z ludźmi :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zarobki polskich i zagranicznych koszykarzy w ebl

Następny temat

Prędkość średnia.

WHEY premium